Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve

ALİFUATPAŞA’DA PARKE TAŞI ÇALIŞMALARI

IMG_4743Alifuatpaşa beldesinde Doğalgaz ve İçme suyu şebekesi değişimiyle alakalı yapılan çalışmalar sonrasında bozulan yolların onarımına başlandı.

Beldede devam eden çalışmaların peşine parke taşı çalışmaları hızla devam ederken Başkan Çalık şu ifadeleri kullandı. Beldemizde uzun yıllardan beri görülmeyen hummalı bir çalışma var doğalgaz çalışmaları devam ederken, 66 km.lik içme suyu şebeke hattının değişimi yapılmakta, bununla beraber kısmet olursa 2014 yılının programına alınmış kanalızasyon şebekesininde değişimi yapılacaktır. Bizlerde vatandaşlarımızın mağduriyetini ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz, dedi…

2600 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa’da Kilitli Parke Çalışmaları başladı.. için 4 Yorum

 1. paşa dedi ki:

  sökülen yerler yama yapılıyor yama.daha kanalizasyon için tekrar sökülecekler.yani sök tak para harca.

  • misafir dedi ki:

   ne yapılsa beğenmezsiniz. bu kadar art niyetli olmaya ne gerek varki? sayın paşalı sen söyle nasıl olamalı sence kanalizasyon projesi olana kadar çamur ve toz deryası devam mı etsin.
   birde yapılanı takdir etseniz.
   kendi ağzınızla söylüyorsunuz kanalizasyon projesi yapılacak diye.
   bu güne kadar yapılmamış yapmaya cesaret edilmemiş işler yapılıyor sizler hala at gözlüğü ile bakıyorsunuz vesselam………………..

   • misafir dedi ki:

    yap kanalizasyonuda tek işçilikle bitir parke çalışmasını ama hiçbir zaman böyle yapılmaz aynı yere 2-3 defa işçilik ödenir .bunu herkes biliyor bu halk sabır ederdi üç beş ay daha ama zengin belediyeyiz ya sök tak sök tak para var nasılsa.

    • asli dedi ki:

     Bu misafir kod’lu arkadaşlar farklı olsa gerek biri olayın gerçek yüzünü söylüyor, diğeri 14 mayısta yazan arkadasda kendi kafasınca sallıyor.acaba merak ediyorum paşa ve 14 mayısta misafir kod adıyla yazan arkadaşlar eğer bu taş çalışması olmasa belkide ilk isyanı siz yaparsınız yok efendim tozdan geçilmiyo yok çamur yani şuayip bey uçsa yaranamıcak.yaşım itibariyle 4.belediye başkanı olarak şuayip beyi gördüm gerçekten alifuatpaşaya birşeyler kazandırmak için çaba sarfediyor bende bu çabalarından ötürü kendisini takdir ediyorum.Başarılar.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle