Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Nisan 2012 | Köyler, Manşet, Yaşam

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının yaşandığı gün emekli felsefe öğretmeni Zeki Yusuf Borazan tarafından çarşı merkezinde fotoğraf sergisi açıldı.

Zeki Yusuf Borazan’ın gayret ve emekleriyle gayet başarılı ve güzel bir çalışmanın sergilendiği fotoğraf sergisine Alifuatpaşa Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık ve Belediye Meclis üyeleride katıldı.

Alifuatpaşa tarihine duyarlılığı ve fotoğrafçılığa olan sevgisi ile tanınan Borazan, Çetinkaya Kırtasıye önündeki ve açılışını Alifuatpaşa Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık’ın yaptığı sergide; eski yöre fotoğraflarını ve seçtiği ilginç fotoğrafları konuklarının beğenisine sundu.

Ziyaret sonunda Zeki Yusuf Borazan tarafından Alifuatpaşa Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık’a Orgeneral Ali Fuat Cebesoy’un çerçeveli fotoğrafını hediye etti.

Sergide konukların duygularını yazdığı birde anı defteri ziyaretçilere sunuldu.

Namık Cihan-Geyvemedya.com

 

Namık Cihan. Geyve

1270 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa’da Fotoğraf Sergisi için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Sergiyi açanlara teşekkür ederiz.Yöre halkına resim kültürünü vermişlerdir.segiyi gezenler ise kendi kültür yapılarını ortaya koyarak sanata ve sanatçıya destek vermişlerdir.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle