Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

ALİFUATPAŞA’DA AŞURE ZİYAFETİ

Muharrem ayı gelmesi sebebiyle Alifuatpaşa belediyesi tarafından çarşı merkezde 2000 kişiye aşure dağıtıldı.

Geleneksel olarak 3. Kez gerçekleştirilen aşure şenliğine katılım yoğundu.Vatandaşlar yapılan ikramdan memnuniyetini dile getirdiler.Başkan Çalık Alifuatpaşa belediyesi olarak tüzel kişiliğimiz 2014 mart ayında sona ermekte bizlerde bu mübarek ayı beldemizde idrak edebilme adına son kez aşure ikramiyla anlamlı hale getirdik.Dedi.

1700 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa’da Aşure Ziyafeti için 1 yorum

  1. OZER dedi ki:

    SON AŞURELERİ DAĞITIN BAKALIM.SÖYLENECEK ÇOK SÖZ VAR DA EDİTÖR ARKADAŞ BARİZ HÜKÜMET YANLISI.İŞİNE GELMEYEN YORUMLARI YAYINLAMIYOR.ALLAH AŞKINA NE ÇABUK UNUTUYOR BİZİM İNSANIMIZ.YAHU KOCA KOCA BAKANLAR SÖZ VERMEMİŞMİYDİ İLÇE OLACAKSINIZ KAPI ARALANDI, İLK ÖNCE AKP Lİ BELEDİYE BAŞKANIMIZI SEÇİN DİYEN ?? NE OLDU UYUTULDUNUZ KANDIRILDINIZ.BAL TUTAN PARMAĞINI YALADI,YANDAŞLAR İŞİNİ GÜCÜNÜ KURDU, HEYBESİNİ DOLDURDU.OLAN UMUT VERİLENE OLDU. EVET İLÇE OLDUNUZ KISA YOLDAN 🙂 O ÇOK SEVDİĞİNİZ !! GEYVENİN MAHALLESİ OLDUNUZ.DURMAK YOOOK KANDIRILMAYA DEVAM.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle