Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ocak 2013 | Alt Haberler, Siyaset

1Alifuatpaşa Ülkü Ocakları, İslamiyet’in dünyaya duyurulması ve insanlığa tebliğ edilmesini sağlayan Peygamberimizin doğum yıldönümü nedeniyle Mevlid kandil’i mesajı yayınladı.
Alifuatpaşa Ülkü Ocakları Mesajında “İslamiyetin dünyaya duyurulması ve insanlığa tebliğ edilmesini sağlayan peygamberimizin doğum yıldönümü nedeniyle İslam alemince kutlanan Mevlid Kandili’nin insanlığa barış ve huzur getirmesi dileklerimizle…”Hazreti Peygamberimiz, biz Müslümanlar ve bütün insanlık için her bakımdan mükemmel bir örnek hayat sürmüş; ahlakı, sevgiyi, şefkat ve merhameti, barış ve hoşgörüyü kendi yaşamında en somut şekilde insanlığa aktarmıştır. İnsanlığın çok büyük buhranlar yaşadığı bir dönemde akıllara, kalplere, ruhlara hitap ederek, bütün dünyaya huzurun, barışın, kardeşliğin ve güzel ahlakın egemen olacağı manevi bir ortamı tebliğ etmiştir. Bütün insanlığın kurtuluşunun müjdecisi olan Sevgili Peygamberimizi bir kez daha anlama ve anma vesilesi olarak büyük bir önem ve anlam taşıyan mübarek Mevlid kandili dolayısıyla, bütün İslam aleminin Mevlid kandili mübarek olsun, Yüce Allah’tan, ülkemiz, İslam alemi ve insanlık için mutlu, huzurlu, hoşgörü ve barışın hâkim olduğu günler nasip etmesini diliyoruz. Bu gecenin getireceği manevi iklimden pay alarak dualarınızın kabulünü Yüce Allah’tan niyaz ederiz.”

Alifuatpaşa Ülkü Ocakları

2560 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa Ülkü Ocaklarından Kandil mesajı.. için 1 yorum

  1. ahmet dedi ki:

    Çok güzel bir mesaj Allah razı olsun.Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle