Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Alifuatpaşa Suat Yalkın Caddesi yenileniyor

Alifuatpaşa Suat Yalkın Caddesi yenileniyor

Alifuatpaşa Suat Yalkın Caddesi’nde gerçekleştirilecek yenileme çalışmaları için projenin hazır olduğunu ve 2 Ağustos Cuma günü ihaleye çıkacaklarını açıklayan Başkan Ekrem Yüce “Bin 300 metre uzunluğa sahip kaldırımları yenileyeceğiz. Mevcut aydınlatma direklerini de bölgenin tarihine uygun dekoratif cadde aydınlatma direkleriyle yenileyerek şık bir görünüme kavuşturacağız. İlçemize, esnaflarımıza ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Alifuatpaşa Suat Yalkın Caddesi’nde gerçekleştirilecek yenileme çalışmaları için projenin hazır olduğunu açıkladı. Proje için 2 Ağustos Cuma günü ihaleye çıkacaklarını ve derhal çalışmaların başlatılacağını açıklayan Başkan Ekrem Yüce, caddenin örnek bir görünüme kavuşacağını söyledi.

Kaldırım ve aydınlatmalar yenilenecek

Başkan Ekrem Yüce, yapılacak yenileme çalışmalarının detaylarını ise şu ifadelerle paylaştı: “Geyve’ye bağlı Alifuatpaşa mahallemizin önemli caddelerinden biri olan Suat Yalkın Caddesi’ni yenileyeceğimizi bölgeye yaptığımız ziyaretlerde müjdelemiştik. Ekiplerimiz proje çalışmalarını tamamladı. Bin 300 metre uzunluğa sahip kaldırımları yenileyeceğiz. Mevcut aydınlatma direkleri de bölgenin tarihine uygun dekoratif cadde aydınlatma direkleriyle şık bir görünüme kavuşacak. İnşallah 2 Ağustos Cuma günü ihalesini gerçekleştireceğiz. Ardından da hızla çalışmalarımızı başlatacağız. İlçemize, esnaflarımıza ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hayırlı olsun…

Geyve belediye Başkanı Murat Kaya; Sakarya Büyükşehir Belediyemiz tarafından 2 Ağustos Cuma günü ihalesi yapılacak olan caddemiz yeni yüzüne kavuşuyor. Yeni görünümüyle Alifuatpaşamıza yakışır hale gelecek olan bu güzel proje için Değerli hemşehrimiz Sayın Ekrem Yüce’ye ilçem adına teşekkür ediyorum, ifadelerini paylaştı.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1808 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa Suat Yalkın Caddesi yenileniyor için 1 yorum

  1. Geyveli dedi ki:

    IHALESIZ ISI YAPTIRMAYALIM BIRDE IS BITMEDEN TESLIM ETMEDEN PESIN PESIN PARASIN VERMEYELIM KIMSE BU SEKIL YAPMAZ AMA NE OLUR NE OLMAZ . BIR DOST

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle