Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve, Spor

Alifuatpaşa, sporda da var

afp_karate020413Alifuatpaşa beldesinde, Alifuatpaşa belediyesinin önderliğinde kış sezonu çocuklara yönelik Karate, büyük bayanlara yönelik Aerobik, Pilates spor kursları açıldı.

Alifuatpaşa belediyesi tarafından belde halkının spor yapması için yaptırılan özel spor tesisinde açılan kursların spor koordinatörlüğünü antrenör Uğur Kobaş yapmaktadır. 

Alifuatpaşa Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık “Alifuatpaşa halkının spor yapacağı tesisi belde merkezine yaptırarak hizmeti halkın yakınına getirdik. Sağlıklı nesiller için hizmet etmeye çalıştık. Belediyemiz tarafından yaptırılan tesiste belde halkımızın spor yaptığını görünce, karate sporcularımızın yarışmalardan madalya ile döndüğünü görünce tesisin yapımı için ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anladım. Bir gencimizi bile topluma sağlıklı ve bilinçli kazandırdıysak, bir yetişkin kardeşimizin sağlıklı birey olması için katkı sağladıysak yaptığımız masrafa ve fedakârlıklara değmiştir. Tüm belde halkını spor eğitim merkezinde spor yapmaya bekliyoruz. Talep olduğu takdirde diğer spor branşlarını açmayı hedefliyoruz. Beldemizde spor yapmak isteyenler lütfen bizlere ulaşsın” dedi.

afp_karate020413

964 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle