Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Temmuz 2012 | Fotoğraflar, Gündem, Manşet, Sakarya, Spor, Yaşam

‘Alifuatpaşa Spor’ Futbol Takımı, şampiyonluğunu düzenledikleri gecede sevenleri ile kutladı.

Takımın ağabeyi, çalıştırıcısı, oyuncusu kısaca herşeyi olan Eyüp Arıcan tarafından düzenlenen geceye sporcular, sevenleri, Belde sakinleri, Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık, ASKF Bşk. Hüseyin Kama ve konukları ilgi gösterirken, Yönetim Kurulu Üyelerinden kimsenin gelmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Araştırmacı-yazar Namık Cihan’ın açılış ve tanıtım konuşmasından sonra ASKF Başk. H. Kama hayırlı olsun konuşmasını yaptı ve Şampiyonluk Kupasını takıma verdi.

Belediye Başk. Ş.E.Çalık kısa konuşmasında hayırlı olsun dileklerini sundu, takımı kutladı ve desteklerinin artarak süreceğini söyledi.

Geyve HAS Parti İlçe Başkanı Y.Emre Özkan, Arıcan’a plaket sundu ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kıvrak oyun havaları eşliğinde oyuncular, Belediye Başkanı Çalık ve ASKF Başk. Kama oynadı. Vatandaşların da katıldığı oyunlar geç saatlere kadar devam etti.

KAYNAK:   http://www.alifuatpasahaber.com/

2398 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşaspor Şampiyonluğunu Kutladı için 1 yorum

  1. CAN SEN dedi ki:

    Öncelikle sayın Namık Hocama Gecemıze göstermiş olduğu İlgi ve alakaya Çok tşk ederim Sayenizde Çok güzel Bİr geceyide geride bıraktık Şampiyona yakışır bir gece idi Sayın Şuayip ERKAN ÇALIK’A Ayrı bir parantez acmak gerekırse bu takımla beraber Şampiyonluk Maratonuna dahil olmuş ve bizle beraber ter akıtmıştır Kendısini Şükranla ve saygı selamlıyorum Gecemıze kattılmayan mevcut yönetim ve gelecek yönetimi kınıyorum

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle