Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Alifuatpaşa, Sel Oldu Aktı..

Alifuatpaşa Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı büyük coşku ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi. Açılışta Yüce, “Alifuatpaşa’da, Geyve’de hizmetlerimizi arttıracağız” derken Başkan Kaya, “22 projemiz var. Bu iş dava ve gönül işidir” şeklinde konuştu.

YOĞUN KATILIM
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, 8 Mart Kadınlar Günü kutlaması ardından Alfuatpaşa’daki Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışına katıldı.

Açılışta MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP Geyve İlçe Başkanı Murat Çakmak, teşkilat üyeleri ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

GEYVE’DE BU İŞ BİTMİŞTİR
AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, “Ülkesinin bekası için meydanları dolduran herkese teşekkürlerimi sunuyorum” derken; MHP Geyve İlçe Başkanı Murat Çakmak, “Geyve’de bu coşku ve kalabalığı görünce Geyve’de bu iş bitmiştir diyorum. Daha iyi daha güzel yarınlar için hepinize katılımınız için teşekkür ediyorum” dedi.

SÖZLERİMİZİ TUTTUK
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “2014 seçimlerinde yine böyle bir kalabalıkla bizi karşıladınız. Güveninize gösterdiniz. Burada size sözler vermiştik, sözlerimizi tuttuk. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ile Geyve’yi imar edeceğiz. Geyve’nin eksiklerini tamamlayacağız. Alifuatpaşa’ya en iyi hizmeti Cumhur İttifakı sunacaktır. 22 projemiz var. Maliyeti 140 milyon lira. Biz bu projeleri Başkan Adayımız Ekrem Yüce’ye güvenerek yapıyoruz. Bu iş dava ve gönül işidir. Memleketimizin bekası için çalışmaya, kapı kapı dolaşmaya devam edeceğiz” dedi.

BU SEÇİM YEREL SEÇİM DEĞİL, BEKA SEÇİMİDİR
MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, “Geyve Belediye Başkanımız Murat Kaya’ya hizmetleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. Geyva markasını çıkardı. Bundan sonra da güzel hizmetlerde bulunacaktır. Büyükşehir Belediye Başkanımızın destekleriyle daha büyük çalışmalar yapacaktır. Yenikapı’da ülkemizin bekası için kurulan Cumhur İttifakı, girdiği seçimlerden başarıyla ayrıldı. Bu seçim de bir yerel seçim değil, beka seçimidir” dedi.

31 MART SEÇİMLERİYLE ŞEHRİMİZ YENİDEN ŞAHLANACAK
Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce, “İlk günden bu yana Sakarya’yı karış karış dolaşıyorum. Alifuatpaşa’da, Geyve’de hizmetlerimizi arttıracağız. Başkanımız Murat Kaya ile birlikte güzel işlere imza atacağız. Güney bölgemizin talep ve isteklerini tamamlayacağım. İlçelerimizin de sandıklarda gereken desteği göstereceğine inancım tam. İnşallah 31 Mart seçimleriyle ilçelerimiz, şehrimiz ve ülkemiz yeniden şahlanışa geçecek” dedi.

ALİFUATPAŞA’YI KİRAZIN MERKEZİ HALİNE GETİRECEĞİZ
Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Biz hizmete sevdalıyız. Milletimizin derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen bir düstura sahibiz. İnsan kalbinde ne taşıyorsa onu yapar. Bizler kalbimizde Alifuatpaşa’yı, Geyve’yi, Sakarya’yı taşıyoruz. İnşallah hep birlikte şehrimizi imar edeceğiz. Alifuatpaşa’yı kirazın merkezi haline getirmek için çalışacağız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Ali Ulvi Deryaoğlu-Geyvemedya.com

 

3536 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa, Sel Oldu Aktı.. için 3 Yorum

  1. Geyveli dedi ki:

    OYLAR AYRILACAK GEYVEDE EKREM YUCEYE VAR LISTESINDE ……..CIYE YER VEREN SAMIMI OLMAYANA YOK GORUN BAKIN GEYVE AYNISINI YAPACAK

  2. Alifuatpaşalı dedi ki:

    2014 seçimlerindeki aynı meydanda AKP liler ışıkları kapatıp Devlet Bahçeli yi Ali Fuat Cebesoy mezarına telefon ışıkları ile götürmüştük ülkücülere duyurulur.

  3. paşalı dedi ki:

    maşallaj alifuatpaşa da acılış yapmış ama geyve ve köylerinden getirdiği adamlara konuşmuş ya başkan alifuatpaşalılar nerde onlara konuşsaydın

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle