Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Alifuatpaşa Ortaokulu “Bilim Fuarı” Açıldı…

geyve-alifuatpasa-ortaokulu-bilim-fuari-2015- (5)Alifuatpaşa Ortaokulu “Bilim Fuarı” Açıldı…

Geyve İlçesi Alifuatpaşa Ortaokulu öğrencilerinin projelerinden oluşan ve TÜBİTAK destekli “Bilim Fuarı” okul salonunda açıldı. Açılış programını okul öğretmeni Sevil Emiroğlu sundu.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, Okul Müdürü Bahattin Aydemir hoş geldiniz konuşmasını yaptı. Hava muhalefeti nedeniyle, okul müdürü konuşmasını kısa kesti ve program akışında da değişiklikler yapıldı.

Projelerin tanıtıldığı serginin açılış kurdelesini, İlçe Kaymakamı idris Akbıyık kesti. Açılış programına; İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve Kaymakam Refiki Abdullah Huzeyfe Çakmak, Protokol Üyeleri, Konuklar, Veliler ve öğrenciler katıldı.

Sergide projelerini sunan öğrenciler ile tek tek ilgilenen Kaymakam Akbıyık, açıklamaları dinledi ve öğrencileri kutladı.

Fuar Sergisinin açılışına gelen konuklara İkramlarda bulunuldu.İkramlar sırasında; okul 6/B öğrencisi Şilan Kaçmaz konuklara kemanı ile mini bir konser verdi ve uzun alkış aldı.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

 

2903 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle