Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Mayıs 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Alifuatpaşa Necip Fazıl Kısakürek İ.ö.okulunda bahar şenliği

 • Alifuatpaşa Necip Fazıl Kısakürek İ.ö.okulunda bahar şenliği adı altında yapılan ve okulun temel bazı ihtiyaçları için tüm masrafları okulun velileri ve yardımseverler tarafından karşılanan etkinlik göze hoş bir izlenim bırakırken , renkli sahnelere imza attı.

Etkinliğe Geyve kaymakamı İdris Akbıyık ,Alifuatpaşa Belediye bşk.Şuayip Erkan Çalık, Necip Fazıl Kısakürek İ.ö.o müdürü Mesut Türedi, belde meclis encümenleri,çevreden gelen misafirlerin ve belde halkının yoğun ilgi gösterdiği şenlikde aynı zamanda Sakarya AFA kültür merkezinden gelen misafir halk oyunları ekibi güzel oyunlarını sergilediler.

Bir süre önce Sakarya da yapılan 14 yabancı ülke çoçuklarının katıldığı 8.uluslararası egemenlik festivalinde ülkemizi temsil eden Necip Fazıl Kısakürek İ.ö.o halk oyunları ekibine, ilçe kaymakamı ve belediye başkanı tarafından başarılarından ötürü günün anlam ve önemine ait madalyaları takdim edildi. Bu ekibimiz ve Cumhuriyet i.ö.o halk oyunları ve anasınıfı öğrencilerinin oyunları izleyicilere zevkli dakikalar yaşattı.
Velilerin kendi çabalarıyla evlerinde yaptıkları hamur işi gözleme,pasta börek ,aşure ve keşkek şenliğe katılan misafirlere ikram edildi ve tüm satış gelirleri okula yardım amaçlı bu etkinlik büyük rağbet gördü.

Okul müdürünün, yardımsever velilere ve Elit aile çay bahçesi yetkililerine yaptığı teşekkür konuşmasında aynı zamanda çoçuklarımız eğlenmesi amaçlı ve yine geliri okula kalıcak olan, Geyve Orman işltme müdürlüğü karşında bulunan, ELİT aile çay bahçesinin okula o güne özel verdiği oyun parkuru zıp zıp çoçuklar tarafında yoğun ilgi gördü.

Etkinlik ilçe kaymakamı ve belediye başkanının güne özel konuşmaları ile devam etti.

Meriç GÜN-Geyvemedya.com

 

2195 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

A.F.Paşa NFK İÖO’nda Bahar Şenliği için 2 Yorum

 1. SERKAN KORKMAZ dedi ki:

  Başta Okul Müdürü Mesut TÜREDİ olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ederim.

 2. Mesut TÜREDİ dedi ki:

  Emeği geçen herkese teşekkürler.
  Özellikle yoğun programına rağmen bizi yalnız bırakmayarak onurlandıran Sayın Kaymakamımız İdris AKBIYIK’a,
  İlçeM.E.M. Müdürümüz Beşir NALBANT’a, Belediye Başkanımız Şuayip Erkan ÇALIK’a, okul müdürlerimize,
  küçüçük boylarıyla büyük bir başarıya imza atan öğrencilerime, tüm programda baştan sona canla başla çalışan velilerime, Elit Çay Bahçesi sahibi Ayhan REİS Bey’e, Adapazarı AFA Kültür merkezinden bizler için kalkıp gelen büyükler ekibimize, sene başından bu yana çalışma saatlerinin dahi dışına çıkarak yoğun bir performansla çalışan Folklör Hocamız Sevim Saniye BEKEL’e ve tüm misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle