Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Alifuatpaşa Mahallesinde İlk kadın Muhtar Adayı

ALİFUATPAŞA DA BİR İLK..

Geyve Alifuatpaşa mahallesine İlk kadın Muhtar Adayı

Geyve Alifuatpaşa Mahallesinden Tafide Kırca 31 Mart 2019 da  yapılacak yerel seçimler öncesinde Alifuatpaşa Mahalle Muhtarlığı’na aday olduğunu açıkladı. Alifuatpaşa Muhtar Adayı Tafide Kırca yaptığı açıklamada, “Muhtarlığa bir bayan eli değsin diye aday oldum. Alifuatpaşa Mahallesi’ni ve sakinlerini iyi tanıyorum ve kazanacağıma inanıyorum” dedi.

Alifuatpaşa’nın ilk kadın muhtar adayı olduğunu duyanların, ilk başlarda şaşırdığını, sonrasında ise memnuniyetle karşıladığını belirten Alifuatpaşa Mahalle Muhtar Adayı Tafide Kırca, “Bu hizmet yarışında ben de varım.Muhtarlık koltuğuna değil, hizmete talibim. “Tek bayan aday olarak kendime güveniyorum. Ailemden büyük destek aldım. İnsanlarla iç içe olmayı ve hizmet etmeyi seviyorum. Alifuatpaşa benim doğup büyüdüğüm yer. Amacım vatandaşlarımın gönlüne girebilmek.”dedi.

Alifuatpaşa mahallemize ilk muhtarlık binası açacakları müjdesini veren Muhtar adayı Kırca; Sorun ve sıkıntıları çözme noktasında ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde çalışarak mahalle halkına hizmet etmeye talip oldum. Amacımız tüm muhtarlık çalışmalarını halk için, halkla birlikte yürütüp, sonuna kadar şeffaflık içerisinde halkın karar alma süreçlerine doğrudan katılımını sağlamak.İyi işler yapacağıma inanıyorum. Herkesin desteğini bekliyorum” diye konuştu

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

4199 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle