Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Nisan 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Hafta sonu Ak Parti İl Yönetimi tarafından nöbetçi vekil uygulamasına katılan Alifuatpaşa heyeti, İlçe olma isteklerini Milletvekilimiz Şaban Dişli yaptıkları görüşmede yinelediler.

Allifuatpaşa Heyeti, Belde Başkanı Yusuf Besen, parti teşkilat üyeleri, Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık, belediye meclis üyeleri,21 köy ve 4 mahalle muhtarından oluşan ekiple Alifuatpaşa ile ilgili bilgilerin aktarıldığı görüşmelerde, bu talebin tüm belde halkının ve 21 köy halkının talebi olduğu ifade edilerek Alifuatpaşa ilçe olmayı hak ediyor, Alifuatpaşa’mıza tarihimize sahip çıkın denildi.

Ayrıca yapılan konuşmalarda Alifuatpaşa’nın ilçe olması için gerekli altyapıya sahip olduğu ve tarihi bir konuma sahip olup bu tarihin kesinlikle yaşatılması yönünde ilçe olma gerekliliği belirtildi.

Milletvekilimiz Şaban Dişli ise; bu konudaki talepleri dikkate alacaklarını ve gereken desteği fazlasıyla vereceklerini ifade ettiler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1176 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa Heyeti Milletvekili Şaban Dişli İle Görüştü.. için 1 yorum

  1. hüdaverdi dedi ki:

    destek vereceklerini belirtmiş sayın vekilim seçimde verdiğiniz sözünüzü yerine getirseniz tamam ilçenliğiniz hayırlı olsun diyen sizlerdiniz.ilçe sözünü verende bizzat sizdiniz.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle