Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mart 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Alifuatpaşa Esnaf Kefalet Kooperatifinin Genel Kurul’u Yapıldı

Alifuatpaşa -Esnaf -Kefalet Kooperatifinin- Genel- Kurul'u -Yapıldı- (6)Geyve ilçesi Alifuatpaşa Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 2015 Yılı 38.olağan genel kurul kongresi gerçekleştirildi.

Katılım Yüksek

Geyve Alifuat Cebesoy MYO’nda gerçekleştirilen kongreye, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Marmara Bölge Birliği Başkanı Ali Yılmaz, Eski Geyve Belediye Başkanı Atilla Zeytinoğlu, Belediye Meclis Üyesi Metin Atalay, GESOB Başkanı İsmail Bulur, Adapazarı Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hayri Balaban, Pamukova Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Serdar Ürerler, Erenler Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sabahattin Tükenmez, Dörtyol Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Güven Yavuz, Ferizli Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nurettin Samsa, Serdivan Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Gürcan Keskin, Sapanca Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Medet, Pamukova Halk Bankası Müdürü Mine Hançer, Karasu Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fatih Eşkin ile çok sayıda esnaf katıldı.

6,5 Milyon Kredi Kullandırdık

Gündemin kabulünden sonra üyelere hitaben bir konuşma yapan Alifuatpaşa Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Duray Ölmez, yönetim kurulu birlikte titiz bir çalışma sergileyerek, üyelerine en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi. 2015 yılında Geyve ve Alifuatpaşa’da üye olan esnafımıza  6.600.000 TL , şu an itibariyle ise  11.350.000 TL ye yakın kredi kullandırdıklarını , çok şükür esnafımıza  kullandırılan bu kredinin sıkıntısız bir şekilde geri ödendiğini belirtti.

Esnaflarımızla Hep Beraber Olacağız

Kongreye katılan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Alifuatpaşa Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Duray Ölmez’i Alifuatpaşa’da yapılan esnafa yönelik çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Geyve ve Alifuatpaşa’da yapılan alt yapı çalışmalarından dolayı Esnaflarımızın sıkıntı çektiklerini belirten Başkan Kaya, yüzdük yüzdük sonuna geldik, 15.Nisan’da asfalt ihalemiz var. Alifuatpaşa’nın her tarafını asfaltlayacaz. İnşallah en kısa sürede bu işi de bitirerek tozdan, çamurdan temiz bir Geyve’de yaşamaya devam edeceğiz dedi. Esnafı mutlu olan bir ilçenin tümünün mutlu olacağını ifade eden  Başkan Kaya, Geyve Belediyesi olarak ellerini taşın altına koyduklarını ifade ederek Alifuatpaşa için çalışmalarımız devam edecek. Alifuat Cebesoy MYO’na yeni bölümler kazandırılması için görüşmelerimiz devam ediyor.Şehirlerin görünümü, yaşantısı, imajı esnaflarımızın sayesinde olduğunu belirten Başkan Kaya; esnaflarımızın birlik beraberliği sayesinde bundan sonrada bütün olumlu ve güzel adımlarla hep beraber olacağız, dedi.

Konuşmaların ardından  mali kongreye ilişkin raporların okunup kabul edilmesinin ardından olağan genel kurul toplantısı sona erdi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2406 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle