Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Haziran 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Alifuatpaşa Eğlenceye Doydu

Geyve Alifuatpaşa Mahallesi bayram boyunca yapılan şenliklerle eğlenceye doydu.

Alifuatpaşa Mahallesinde Ramazan Bayramının 1. Günü Alifuatpaşa Muhtarlığı ve Alifuatpaşa Yerel Kültür derneği öncülüğünde kiraz Halinde gerçekleştirilen ve doyasıya eğlenilen şenliğin ardından Bayramın 2. Günü de YeniMahalle Gençlik Derneğince Yeni Mahallede şenlik gerçekleştirildi.Kurulan eğlence çadırlarıyla miniklerin doyasıya eğlendiği şenlik’de akşam canlı müzik ile gençler coştu.

Ramazan ayında başarılı bir iftar organizasyonu ile gündeme gelen Yenimahalle Gençlik derneğinin Bayram’ın ikinci gününde düzenlediği çocuk festivali ile hem çocuklar hem de aileleri, doyasıya eğlendiler.Festival kapsamında çocukların eğlenebilecekleri birçok oyuncağın olmasının yanında palyaçolar animasyon ekibi ateşbazlar eşliğinde aileler ve çocuklarla birlikte vakit geçirmeleri sağlandı.Festivalin ilerleyen saatlerinde yapılan çekilişte buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve blendır gibi hediyeler katılan şanslı ailelere takdim edilerek keyifli anlar  yaşanması sağlandı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise muhteşem bir havai fişek gösterisi ve canlı müzik ile konukların büyük takdiri kazanıldı.

Alifuatpaşa Yenimahalle dernek başkanı Hüseyin Çetinkaya;Mahallelerinin bir arada birlik beraberlik ve huzur içerisinde olması için faaliyetlerine devam edeceklerini bu organizasyonun başarısındaki katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

3073 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle