Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Alifuatpaşa Çocuk Şenliğine Hazırlanıyor

Alifuatpaşa Çoçuk Şenliğine Hazırlanıyor

Geyve Alifuatpaşa Yeni Mahalle sakinleri Ramazan Bayramının 2. Günü yapılacak Çocuk Şenliğine hazırlanıyor

Alifuatpaşa Yenimahalle Gençlik Derneği tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan ve içinde birçok eğlence animasyon hediye yağmuru ücretsiz servis ve değişik ikramlar ile şenlik sonunda canlı müziğin yer aldığı çocuk festivalinde tüm Geyvelilerinde katılımı bekleniyor.

Açık Havada Canlı Müzik

Bayram’ın ikinci günü yapılacak olan çocuk festivalimizin finalinde birçok ünlü isimle sahne almış tekin müzik grubu ile hafızalarda yer edecek olan müzik ziyafeti ve çocuk festivalimize tüm Geyve ve komşu ilçelerimizden de yüksek katılım bekleniyor.

Şenliğe Bekliyoruz

Alifuatpaşa Yenimahalle Gençlik Derneği olarak bundan önce de birçok başarılı organizasyona imza atarak Yenimahalle ve Alifuatpaşa halkına sunduklarını ifade eden Dernek Başkanı Hüseyin Çetinkaya; değerli halkımızın maddi ve manevi desteğini de alarak düzenledikleri festivalde amaçlarının  çocuklarla ailelerin bir araya getirilerek kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamaktır. Çocuklarımız toplumun yapı taşları olduğunu ve onlara verilecek en kıymetli hediyenin ayrılacak zaman olduğunu belirten Yenimahalle Gençlik Derneği başkanı Hüseyin Çetinkaya tüm Alifuatpaşa başta olmak üzere tüm Geyvelileri şenliğimize bekliyoruz dedi.

ÇOÇUK ŞENLİĞİ

05 Haziran 2019 Çarşamba Günü

Ramazan Bayramı 2. günü

Alifuatpaşa Yeni Mahalle

Şenlik sonunda canlı müzik

Geyve’den her 2 saatte bir otobüs kaldırılacaktır.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1750 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle