Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Nisan 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Gündem, Manşet

Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesindeki Cemal Gürsel İlköğretim Okulunda düzenlenen törende duygu-onur dolu anlar yaşandı.

Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesi ile başladı. Okul Müdürü Serkan Korkmaz’ın kısa hoş geldiniz konuşmasından sonra, girdikleri çeşitli konulardaki yarışmalarda ödül alan öğrencilerin hediyeleri dağıtıldı. İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ödül dağıtımı sırasında yaptığı kısa konuşmasında; eğitime verdiği önceliği ve önemi tekrar vurgulayarak başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesinin devam edeceğini belirtti. Kaymakam Akbıyık Okul Müdürü Serkan Korkmaz’ı, okulundaki başarının arttırılmasındaki çabalarından dolayı ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdi.

Törene katılan; Kaymakam İdris Akbıyık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant, Alifuatpaşa Belediye Başk.Vek. Ş.Erkan Çalık, konuklar ve veliler birlikte Okuldaki yeni bilgi ulaşım odasının açılışını yaptı. Daha sonra okul bahçesinde oyun bahçesinin ve yemekhanenin açılışı yapıldı. Okul bahçesinde, derece alan projelerin sergilendiği bölümde Kaymakam Akbıyık ve konuklar öğrencilerden projeleri ile ilgili bilgiler aldı.

Protokol üyeleri ve diğer konuklar, Okul bahçesindeki Emekli Öğretmen Zeki Yusuf Borazan’ın fotoğraf sergisinin açılışını yaptı ve bilgiler aldı, anı defterini imzaladı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2959 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa Cemal Gürsel İÖO’nun Onur Günü… için 2 Yorum

  1. çakır ali esen dedi ki:

    Emeği geçen herkesin eli dert görmesin.Başta müdürümüz Sn.SERKAN KORKMAZ’a,ona büyük destek veren belediye başkanımız SUAYİP ERKAN ÇALIK’a teşekkürler…

  2. Murat ORAN dedi ki:

    Yaptığı yeniliklerden dolayı Sn Serkan KORKMAZ ile birkez daha gurur duyduk.DOĞA KOLEİİ nin acmış olduğu yarışmada 1. ödülüne layık olan oğlum Buğra ORAN nı tebrik eder üzerinde emeği olan tüm öğretmen arkadaşlara teşekkür ederim .SAYGILARIMLA BABASI…….

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle