Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Mart 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Spor

Spora bir destekte Alifuatpaşa  Belediyesinden…

Alifuatpaşa Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık, Geyve Halk Eğitim Müdürü İrfan Karaçayır, Dünya hakemi ve Teknik direktör Uğur Kobaş Alifuatpaşa beldesinde spor kursları açılması konusunda fikir birliğine vardılar.

Alifuatpaşa belediye başkanı Şuayip Erkan Çalık belde gençliği başta olmak üzere halkın yararına olacak spor kurslarına tesis başta olmak üzere her türlü desteği vereceğini söyledi. Hatta sportif başarıyı yakalayacak sporculara da maddi ve manevi destek de ellerinden geldiği kadar yapacağını da sözlerine ekledi. Halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır Alifuatpaşa beldesinde açılacak kurslara olanakları doğrultusunda antrenör görevlendirilmesinde destek olacaklarını söyleyerek katkı sağladı.

Belde de kiralık bir yer bularak tesis sorununu çözüldükten sonra çocuklara ve gençlere yönelik Karate, Jimnastik, genç ve büyük bayanlara yönelik Aerobik ve Plates kurslarının açılması planlanmaktadır.

Teknik direktör Uğur Kobaş “ Başkan Çalık umduğumuzdan çok daha çok bizleri sıcak karşıladı. Biz bu kadar da destek beklemiyorduk. Ancak başkan tüm olanakları sonuna kadar bizlere sundu. Bizde, Alifuatpaşa belediyesinde sağlıklı ve başarılı nesiller yetiştirmek için elimizden geleni yapacağız. Bizim yaptığımız bu çalışmalar Alifuatpaşa beldesinin ilçe olmasına bile katkı sağlayacağına inanıyorum. Antrenmanlar başladığı günden itibaren sporda belde halkı başkan Şuayip E. Çalık ile spor adına bir büyük hizmet kazanmış olacak.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

 

1028 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle