Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Alifuat Cebesoy MYO’da Son Mezuniyet

CEBESOY MYO’DA SON MEZUNİYET

Ali Fuat Cebesoy Meslek Yüksekokulu son mezuniyet töreni okul bahçesinde gerçekleşti.

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Ali Fuat Cebesoy Meslek Yüksekokulu’nun (MYO) Geyve Meslek Yüksekokulu ile birleştirilerek kapatılması MYO çalışanları, öğrenciler ve Ali Fuat Paşa sakinlerince üzüntüyle karşılandı.

İŞ BULMA AVANTAJI
MYO Müdürü Mustafa Çalışır, Sakarya Üniversitesi’nin uyguladığı 3+1 modelinin önemine dikkat çekti ve bir dönem boyunca staj yapan öğrencilerin mezuniyet sonrası iş bulma noktasında avantajlı konumda olduklarını vurguladı. Çalışır’ın konuşmasının ardından bölüm birincilerine ödül ve plaket takdimi yapıldı.

BİRİNCİLER
2017-2018 yılı itibariyle okul birincisi Maliye programından Ayşe Şahin olurken, bölümlere göre birincilik elde eden diğer öğrenciler ise şöyle oluştu: Dış Ticaret-Enes Şen, İşletme Yönetimi-Esma Alcan, Halkla İlişkiler ve Tanıtım-Seher Turan.

BURUK MEZUNİYET
Alifuat Cebesoy MYO’nun Geyve MYO ile birleştirilmesi nedeniyle buruk geçen mezuniyet törenine Ali Fuat Cebesoy MYO müdürü Doç. Dr. Mustafa Çalışır, Geyve Belediye Başkanvekili Neşet Nakır, akademisyenler, Geyve KYK Müdürü, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı. Mezuniyet töreni öğrencilerin kep atması ve coşkulu müzik eşliğinde eğlenmelerinin ardından sona erdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

4725 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuat Cebesoy MYO’da Son Mezuniyet için 1 yorum

  1. deniz dedi ki:

    Mezun olan olan öğrencileri tebrik eder, bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerim. Yalnız arkada bulunan üniversitenin flamasını düzgün assaydınız bari.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle