Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Şubat 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Alifuat Cebesoy MYO Masaya Yatırıldı

alifuatpasa-meslek-yuksek-okulu-degerlendirme-toplantisi- (1)Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın katılımı ile Alifuat Cebesoy Meslek Yüksek Okulu’nda bölüm başkanları, öğretim üyeleri ve idari personelin katılımı ile durum değerlendirme toplantısı yapıldı.

Önemli fikir alış verişlerin yapıldığı toplantıda üniversitenin ihtiyaçları değerlendirilirken, iş sektörünün meslek yüksekokullarından beklentileri tartışıldı. Toplantıda ayrıca, danışma kurulu üyelerinden Meslek Yüksekokulu eğitiminin daha kapsamlı ve nitelikli hale getirebilmesi için çeşitli öneriler alındı.

NİTELİKLİ İŞ GÜCÜ

Meslek yüksek okullarının iş dünyasına nitelikli iş gücünü sunan en önemli merciler olduğunu belirten Başkan Murat Kaya, eğitim için her türlü desteği vermenin öncelikleri olduğunu belirtti. Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Kaya, “Alifuatpaşa Meslek Yüksek Okulumuzun ihtiyaçları için toplantı yaptık. Elimizden geldiğince desteğimizi vereceğiz” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

alifuatpasa-meslek-yuksek-okulu-degerlendirme-toplantisi- (2)

 

2558 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle