Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Haziran 2012 | Gündem, Manşet, Siyaset, Yaşam

Geyveli İş adamı Eczacı Ali Kaya Gençlik ve Spor eski Bakanı DSP Karaman eski milletvekili Fikret Ünlü ve eşini Taraklı’da Ağırladı.

Taraklı’nın seyrine doyumsuz güzellikleri eşliğinde geçen ziyarete , Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Kızılay Derneği Başkanı Alaattin Yılmaz’da eşlik etti..

Taraklı’daki tarihi evleri, otantik sokakları ve restorasyonu devam eden konakları gezen eski Gençlik ve Spor Bakanı Fikret Ünlü Taraklı Belediyesinin uyguladığı ve gelecekte uygulamayı planladığı projeleri Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’dan dinledi. Ünlü geçmişten günümüze tarihimize sahip çıkmanın çok önemli olduğunu belirterek restorasyonu tamamlanarak butik otel olarak Taraklı turizmine kazandırılan Hanımeli konağını gezdi.

Ziyaretin sonunda Hanımeli Konağında yöresel yemeklerden oluşan öğle yemeği yedi. Yemek sırasında “Taraklı’da Mühürlenmiş Zamanlar” belgeselini izleyen eski Bakan Ünlü, memnuniyetlerini dile getirerek Taraklı’dan ayrıldı.
İzzettin KÖMÜRCÜ/TARAKLI

5427 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle