Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

AKP’nin Avrupa Birliği Sevdasından, Köylü Gözden Çıkarıldı!

IMG-20130424-WA0012Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı, Doğantepe ve Burhaniye köylerinde ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretlerine 22 kişilik uyum içinde çalışan yönetim kurulu üyeleriyle beraber ziyaretlerde bulunan Saadet Partisi Geyve İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU şu açıklamalarda bulundu:

Bir zamanlar Milletin efendisi olan köylü, malesef şu anda çok zor durumda. Özellikle Mazot ve Gübre fiyatlarının yüksek olması, köylümüzün belini büküyor. Bir zamanlar kendi kendine yetebilen ülkeler arasında olan ülkemiz, hükumetin yanlış uygulamaları yüzünden Fransa’dan şeker ve et, Amerika’dan buğday ve pirinç ithalatı yapar duruma getirilmiştir.

Dış Politikayı Amerikaya, İç Politikayı Avrupa Birliğine bağlayan Hükumet, Çiftçininhayvan üreticisinin ve esnafın sorunlarına çare olamaz. İlçemizde tek sahaya inebilen ekibin yanlızca Saadet Partisi olduğunu söyleyen Geyve İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU, bunu da Refah-Yol dönemindeki hizmetlere borçlu olsuğunu söyledi. Çiftçi, Hayvan üreticisi, Memur, Esnaf bu dönemde tabiri caizse Bayram etti.

Gittiğimiz bütün köylerde şu anki Milletvekillerinin köylerine, seçimden seçimi uğradıklarını beyan ettiler. Yaptığı hizmetlerden dolayı unutulmayan Eski Bayındırlık Bakanı Cevat AYHAN gibi günaşırı uğrayıp dertlerine ortak olan ve çare bulan milletvekilleri istediklerini söylediler.

Malesef seçim zamanı yaklaştıkça köy meydanlarına dökülen “1 kamyon parke” taşıyla hizmet yaptıklarını ve böylece köylü kardeşlerimizin gönlünü alacaklarını zannediyorlar.

Çiftçi kardeşlerimiz, ürettikleri Elma ve Ayvaların para etmediğini, maliyetini dahi kurtarmadığını, pazarlamakta güçlük çektiklerini söylediler. 

80 Trilyon borcu olan Büyükşehir Belediyesinin, ödenmesi zor olan bu borçla köylerimize nasıl hizmet getireceğini merak ediyoruz diyen TUFANOĞLU,büyükşehir yasasının bu borçla köylerimize fayda getirmeyeceğini, bilakis emlak, su ve çöp vergisi alınarak zaten perişan olan köylümüze ek bir külfet getireceğini ifade etti.

Tam kadro Teşkilat arkadaşlarımla beraberaber bizleri köylerinde misafir eden Köy Muhtarlarımız,Köy Başkanlarımız ve Köy Temsilcilerimiz başta olmak üzere tüm köylü kardeşlerimize bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür edeİrfan TUFANOĞLUbize üye olan ve rozetlerini takdim ettiğimiz kardeşlerimize de teşekkür ederiz.

1640 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle