Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Haziran 2011 | Gündem, Manşet, Siyaset

Milletvekilleri, Geyve AKP İlçe Teşkilatını Ziyaret etti…

!2 Haziran seçimlerinde Ak Pati den Sakarya Milletvekili seçilenler, Geyve İlçe Teşkilatı ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

Kültür Merkezindeki yemekli toplantıya Milletvekili seçilen; Şaban Dişli, Ayhan Sefer Üstün, Ayşenur İslam, Ali İhsan Yavuz ve seçime katılan fakat seçilemeyen Ender Serbes, Ziya Cevher ve Eski Milletvekili Erol Aslan Cebeci, Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları Üyeleri, Belediye Başkanı Murat Kaya ve partililer katıldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak kısa konuşmasında, seçim sonrası teşekkür ziyaretine gelen konuklarına hoş geldiniz dedi ve şunları ekledi; ‘Seçim nedeni ile ilçemizin 63 köyünü 32 mahallesini tek tek gezdik, vatandaşımıza ulaştık. Emeğimizin karşılığı olarak %62.44 sonuca ulaştık. Çalışmalara katılan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim.’

Belediye Başkanı Kaya konuşmasında özetle; ‘ Ak Parti çalışmalarımızda elinden gelen desteği verdi. Yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Sayın Şaban Dişli’nin gayretleri ile başarı olduk. Yaptığımız sunum ve kitapçık ile 6000 haneye yaptıklarımızı anlattık. Vekillerimizden aldığımız destek sözlerini vatandaşlarımıza anlatarak onların desteklerini aldık. Seçim sonrası destek gelmezse halkımıza şikâyet ederim. İlçemiz haklı olarak desteklediği vekilin bakan olmasını bekliyor.’ Dedi.

Milletvekili Dişli konuşmasında özetle şunları söyledi; ‘Sizlere Sayın Başbakanımızın selamını getirdim. 7 – 0 hedefliyorduk, olmadı. Bizlere sahip çıkan hanım kollarındaki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, gençlik kollarımıza teşekkür ediyorum. Önümüzdeki 3 yılda 3 seçim yapacağız. Ak Parti seçimlerdeki başarılarından dolayı, üniversite öğrencilerinin doktora çalışmaları yaptığı bir parti oldu. 3.750.000 üyesi olan bir parti olduk. 1. olduğumuz sandıkların bulunduğu yerleri ziyaret edeceğiz. Katılımlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim.’

Milletvekili adayları Ziya Cevher ve Ender Serbes ile eski milletvekili Erol Aslan Cebeci birer teşekkür konuşması yaptı.Toplantı birlikte çektirilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Namık CİHAN-geyvemedya.com

1207 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ak Parti’li Vekillerimiz Geyve’de için 1 yorum

  1. ayhan reis dedi ki:

    yemege çagıralanlara bakıyorumda hep bildik simalar.geyve sadece bu insanlardan ibaret degil……………..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle