Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Ekim 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset

AKP Geyve Kadın Kolları İlçe Başkanlığı 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı…

 

AKP Geyve Kadın Kolları İlçe Başkanlığı 3. Olağan Genel Kurulu, Kültür Merkezi salonunda yapıldı.

 

Genel Kurula; Çiğdem Erdoğan Atabek ( AKP İl Kadın Kolları Başkanı) ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Alifuatpaşa AKP Belde Kadın Kolları Başkanı Medine Titiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AKP Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, AKP İl Genel Meclisi Üyesi Neşet Çakır, Belediye Meclis Üyeleri, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Delegeler katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra; Nuray Çavuşoğlu, Nursel Özkılıç, Semiha Bafralıoğlu, Betül Şenyılmaz, Nagihan Çakır’dan oluşan Divan genel kurulun yönetimine geldi.

 

Seçime tek liste ile giren eski başkan Hatice Aydemir konuşmasında şunları söyledi: ‘Halka hizmet hakka hizmet felsefesiyle yola çıkan partimiz, kadın kollarına verdiği değer ve destekle, kadınlar ülkemizde birey olduklarının farkına vardılar. Partimizin açtığı yolda kadınlarımızın daha çok haklar kazanması için hep birlikte el ele vererek daha çok mücadele etmeliyiz. Bu sebeple kadınlarımızı aktif siyasetin içine yani, Akparti Kadın Kollarına çalışmak üzere davet ediyoruz. Partimizin kadın kolları Geyvede ilklere imza atmaktadır. Faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Herşey Geyvemizin daha güzel yarınlara kavuşması için sevgiler  saygılar.’

 

Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında; seçimlerin kazanmasında kadınların yeri ve önemine yer verdi.

 

Başkan Adayı Hatice Aydemir’in listesi şu isimlerden meydana geldi: F.Ayhan Yalçın, Sabiha Çolak, Emine Çakır, Şehide Karakuş, Filiz Liman, Çağla Özdemir, Sevgi Kartal, Ömür Özdemir, Şefika Özbağ, Esra Kaya, Saadet Erbaş, Merye Sever, Neslihan Demirkol, Ayşenur Özdemir.

NOT:resimleri büyütmek için üzerini tıklayınız

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

7240 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle