Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Temmuz 2011 | Gündem, Manşet, Siyaset

 

AKP Geyve Gençlik Kolları 3. Olağan Kongresi Yapıldı…

 

AKP Geyve Gençlik Kolları 3. Olağan Kongresi ‘Ezgi Kafe’de yapıldı.

Kongreye; AKP Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri Şükrü Çelik ve Neşet Çakır, Kadın Kolları Başkanı Hatice Aydemir ve Kadın Kolları Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden, İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Ali İbrahim Ataman, İl Gençlik Kolları Sekreteri Seyit Ahmet Bayram, delegeler katıldı.

Kongreyi; ses ve saz sanatçısı Celal Oğul yönetti.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, verilen bir önerge üzerine; kongreyi yönetmek üzere divan başkanlığına Ali İbrahim Ataman, başkan yardımcılığına Cihan Yıldırım, katip üyeliğe Seyit Ahmet bayram oy birliği ile seçildi.

Eski Gençlik Kolları Başkanı Orçun Özkan katılanlara kısa bir hoş geldiniz ve teşekkür konuşması yaptı.

AKP İlçe Başkanı Irmak konuşmasında özetle şunları söyledi: ‘3. Olağan Kongremize hoş geldiniz. Siyasette gençlik kolları çok önemlidir. Bizlerle uyumlu bir şekilde çalışan eski yönetime çok teşekkür ederim, seçilecek olan arkadaşlara da başarılar dilerim. AKP seçme ve seçilme yaşını indirerek gençlere olan güvenini göstermiştir. Tekrar herkese başarılar dilerim.’

İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden kısa konuşmasında : ‘3. Olağan Kongreniz hayırlı olsun, başarılar dilerim. Geyve için hayırlar getirmesini diliyorum. Oyları %62 oranla arttırdınız. Hanımların desteği elbette var. Sayın Belediye Başkanımız Murat Kaya’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Sakarya İlinde ilk gençlik kolları kongresi Geyve İlçesinde yapılıyor. Başarılar dilerim.’

Seçime tek liste olarak giren eski başkan Orçun Özkan’ın listesi seçildi. Liste şu isimleden meydana geliyor: Başkan Orçun Özkan, Üyeler; Yunus Emre Yar, Abdurrahman Çolak, Bayram Polat, Semih Döner, Hakan Karadağ, Özkan Çatal, Murat Dinçer, Ahmet Kolat, Cihan Yıldırım, Kerim Ali Doğru, Orkun Şenol,  Berat Yıldız, Emrah Sarı, Coşkun Öz, Şafak Kısa, Kadir Özlü, Bayram Aybaş, Erdal Duman, Hüsamettin Çağlar.

Namık CİHAN. Geyvemedya.com

Namık CİHAN. Geyvemedya.com

2923 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle