Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Ekim 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

AKP Büyükşehir’e Aday Arıyorsa Geyve’ye Baksın….

Geyve Ayva Festivalinin yankıları sürüyor.

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Ayva Festivali vatandaşların büyük beğenisini kazandı.

Sakarya başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden binlerce insanı Geyve’ye çeken Ayva Festivali sonrası siyasiler festival yorumlarını sosyal medyadan paylaşmaya devam ediyor.

BBP Sakarya eski il başkanı Suat Çillioğlu’da yaptığı paylaşımda “AKP Sakarya Büyükşehir’e aday arıyorsa Geyve’ye Baksın” diye yazdı.

AKP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR’E ADAY ARIYORSA GEYVE’YE BAKSIN

“Bu gün Geyve Belediye Başkanı Murat Kayayı ziyaret ettik açılışını yaptığı yöresel ürünlerin satış mağazasında bizleri ağırladı.Murat Başkan Geyveyi adeta küllerinden yeniden inşaa etmiş müthiş projelere imza atmış Akp’nin kömür ve makarna dağıtma işini rafa kaldırmış 57 bayan kardeşimize iş sahası açarak onurlarıyla yaşamalarına katkı sağlamış 160 yetim ve yoksul aile çocuklarına burs vermiştir. Yöresel ürünlerin imalatını Taraklı Pamukova Osmanelide yaşayan ev hanımlarınıda dahil ederek büyütmenin girişimlerini yapmaktadır.

Geyve Teras Yöresel Ürünler satış mağazası Sakarya nehri üzerinde Gondol projesi Entegre ve Paketleme tesisleri gibi projeleriyle adeta harika işler yapıyor.

Akp kaybetmiş olduğu itibarını ANAP ve Demokrat kökenli eski Başkanlarda arayacağına girişimci aktif cesaretli ileri görüşlü Murat Başkan gibi liyakatlı adaletli ahlaklı insanlarda arasın.Murat Başkan Ovacığın ateist başkanı kadar basında yer almıyorsa çok düşündürücü.Halkımız artık popülist politika yapanları bıraksın dürüst siyaset yapan adaylarına sahip çıksın başka Türkiye yok.”

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

5725 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

AKP Büyükşehir’e Aday Arıyorsa Geyve’ye Baksın…. için 1 yorum

  1. Sabahattin dedi ki:

    siyaset ötekileştirip çatışmak çatıştırmak değil,
    farklılıklarımızla düşünce zenginliği oluşturup millete memlekete faydalı olabilmektir.Yanlış olana nerede olursa olsun yanlış,doğruya da aynı şekilde mukabele edebilmektir.
    Suat beyi bu davranışından ötürü kutlar bir Geyveli olarak teşekkür ederim

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle