Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mart 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji

Doğalgaz Tesisatçı Firmalar Toplantıda buluştu.
Doğalgaz çalışmalarında sona doğru yaklaşılırken, AKMERCAN GEPA D.gaz Dağıtım San. ve Tic. Ltd. Şti. merkezinde; İç Tesisat Şefi İbrahim AZAK ve Proje Onay Şefi Serkan ÇANK , yetki almış ve yetki almak isteyen doğalgaz tesisatçı firmaları ve ustaları ile toplandı.
Serkan Bey’in sunumundan sonra projelerin onaylanması ve imalatların nasıl yapılacağı konularında karşılıklı soru-cevap şeklinde geçen toplantıda, abone mağduriyet ve şikayetlerinin oluşmaması için yapılacak tesisatlarda dikkat edilmesi gereken kurallar ve konularda bilgilendirildiler.

Ayrıca, İç Tesisat Şefi İbrahim AZAK, doğalgaz kullanmak ve tesisatını yaptırmak isteyen Pamukova, Geyve ve Alifuatpaşa’daki hemşehrilerimizin, tesisatlarını Akmercan Gepa tarafından yetkilendirilmiş firmalara yaptırmalarının kendi menfaatlerine olduğu konusunda katılımcıları ve muhabirimizi bilgilendirdi.

Toplantıya ilgi gösteren Pamukova Haber muhabirine teşekkür eden İç tesisat şefi İbrahim AZAK, hemşehrilerimizin Akmercan Gepa tarafından, doğalgaz iç tesisat yetkisi almayan kişilere doğalgaz tesisatı yaptırmamaları, yaptırdıkları takdirde, gaz açımı aşamasına gelindiğinde çeşitli sıkıntılarla karşılaşabileceklerini bilmeleri konusuna özellikle vurgu yaptı.

Akmercan Gepa ‘dan yetki almış firmalar;
1-Şenol Isı
2-Mert Isı
3-Kartepe Doğalgaz

KAYNAK:http://www.pamukovahaber.com

 

3360 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Akmercangaz; “Tesisatınızı Yetkili Firmalara Yaptırın” için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Doğal gaz çalışmaları son noktaya geldi.Şimdi tesisatların döşenmesinde yapılması gereken birimlerde.Tesisatları kalıcı olan ve 50 yıl bu işe devam edecek firmaları tercih ediniz.Vur kaç şeklinde yapılan ucuz ve kalitesiz tesisatçılara sakın kanmayın.Kırşehir bunun faturasını çok ağır ödedi.İŞ BİTTİKTEN SONRA ARIZA VE YILLIK BAKIMDA MUHATABINI BULAMASSIN.Sakın sizler bu hataya düşmeyiniz.Birde binalarınızı ısı kaybına engel olan mantolamaya ve yaptırmada acele ediniz.Doğal gaz bulunmaz bir nimettir ve her evin mutlaka tesisi döşetmelerini her zaman tavsiye ederim.Kırşehirde kullanmayan ev yok gibidir.Bu sene Kırşehir-33 ü gördü.SİZLER -5 leri BİLE GÖRMESSİNİZ.Ayda 100 liradan fazla vermessiniz.Yazında ocak ve banyo,sıcak su,mutfak ve çeşmeler için en fazla 15 lira verirsiniz.Kova,odun,kömür derdine son verirsiniz.HAYDİ BİR AN ÖNCE EHİL VE LİYAKATLİ TESİSATÇILARI VE KOMBİCİLERİ BULMAKTA.Ucuz ürün alacak kadar zengin değilsiniz.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle