Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mayıs 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Videolar

Geyve İlçesinde, Doğal Gaz dağıtım işini yapan Akmercan Gepa’nın ‘Abonelik Merkezi’ hizmete açıldı.

Pamukova-Geyve-Ali Fuat Paşa Doğal Gaz Dağıtım Şirketi Akmercan GEPA Doğal Gaz Şirketi İcra Kurulu Başkanı Gazi Akmercan, Genel Müdürü Yunus Kesgin ile Pamukova Belediye Başkanı Cevat KESER ,Pamukova Kaymakamı Tuncay DURSUN ,Geyve Kaymakamı İdris AKBIYIK  doğalgaz çalışmalarını yerinde denetlediler.

Doğal gaz çalışmalarını yürüten Akmercan GEPA Doğal Gaz Şirketi İcra Kurulu Başkanı Gazi Akmercan ile Pamukova,Belediye Başkanı  doğalgaz çalışmalarını yerinde takip ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Doğalgaz çalışmalarının takip edildiği programa Pamukova Belediye Başkanı Cevat KESER ,Geyve Kaymakamı İdris AKBIYIK ,Pamukova Kaymakamı Tuncay DURSUN ile birlikte Akmercan GEPA Doğalgaz Şirketinden İcra Kurulu Başkanı Gazi Akmercan Genel Müdür Yunus Kesgin ve Bölge Müdürü Hikmet Özdoğan katıldı.

Akmercan GEPA Doğal Gaz 2012 yılı çalışmalarını dört koldan devam ettiriyor. 2011 yılı Mart ayında temeli atılan doğal gaz alt yapı yatırımları 2012 yılı sonuna kadar tamamlanmış olacak. Pamukova, Geyve ve Ali Fuat Paşa ilçelerine doğal gaz arzı sağlanacak olan 80.000 m3/h kapasiteli Şehir Giriş Basınç Düşürme İstasyonu çalışması tamamlanmış Haziran ayı içerisinde doğal gaz sunumuna başlanmış olacaktır. Doğal Gaz dağıtım bölgesindeki yatırımlar hakkında Belediye Başkanlarına bilgi veren Genel Müdür Yunus Kesgin, çalışmaların programlandığı gibi devam ettiğini ve bugüne kadar toplam 175 km Polietilen 25 km Çelik hat olmak üzere toplam 200 km doğal gaz dağıtım hattı tamamlandığını ve 4.000 adet binaya servis kutusu bağlanarak doğal gaz arzına hazır hale getirildiğini belirtti.

GEPA İcra Kurulu Başkanı Gazi Akmercan , bugün itibariyle her üç ilçemizde doğal gaz aboneliğini başlatıyoruz. İlk olarak ilçe belediye başkanımızın aboneliklerini yaparak Pamukova ve Geyve abone merkezlerinin de açılışı yapmış oluyoruz dedi. Geyve ve Pamukova ilçelerinde doğal gaz yatırımlarının tamamladığını, Ali Fuat Paşa ilçesinde de bu yılın sonuna kadar kalan kısımların bitirileceğini ve bunun bir rekor olduğunu ifade eden Gazi Akmercan , beş yıl içerisinde bitirilmesi gereken yatırımları 1,5 senede tamamlamış olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

Çalışmaları büyük bir dikkatle takip eden Belediye Başkanları, çalışmalardaki titizliğe dikkat çekerek, çalışmaların aynı hassasiyetle devam etmesini istedi. Çalışmalar sonrası yüzey kaplama çalışmalarına başlayacaklarını ifade eden Başkanlar, bu yıl sonuna kadar doğalgazın evlerde kullanılmaya başlanacağını ve daha temiz ve ekonomik bir enerji kaynağına Bölgemizin kavuşmaktan büyük bir mutluluk duyacağını ifade ettiler.  Çalışmaların başarıyla yürütülmesinden dolayı Akmercan GEPA Doğal Gaz’a ve yönetimine teşekkür ettiler.

ADRES:

Akmercangaz Abonelik Hizmetleri

Geyve Belediyesi Hizmet Binası

1 kat


birlikte Akmercan GEPA Doğalgaz Şirketinden İcra… ile geyvemedya

5836 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Akmercan GEPA Geyve Abonelik Merkezi Hizmete Açıldı… için 2 Yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    İşte çalışmanın ve sabrın neticesi belli oldu.Başta kaymakamımızı ve belediye başkanını ve tüm kurumları bu çalışmaları bizlere bilgilendirdikleri için teşekkür ederiz. AYRICA HABERİ MÜKEMMEL SUNDUKLARI İÇİNDE geyve medyayada TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.Doğalgaz aboneliğine bir an önce kavuşmalarını dilerim.Kullandıkça önemini daha iyi anlayacaklardır.En derin saygılarımla.

  2. mahalleli dedi ki:

    bu haberin asıl amacı belediye başkanına ve akmercan şirketine yağ çekme haberimi yoksa haberin içinde arayıpya bulamadığımız abonelik merkezinin açık adresi nerede neresi geyvede nerde açıldı bilmeyen çok insan var.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle