Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Akıncı Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

Geyve Akıncı Mahallesinde halk toplantısı yapıldı.

Geyve’de yapılan halk toplantıları kapsamında Akıncı Mahallesinde (Köyünde) mahalle ziyareti ve toplantı yapıldı.

Toplantıya Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. R. Gökhan Civek, İlçe Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, İlçe Müftüsü Ali Erhun, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Saban, İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Abdulkadir Muhammed Yılmaz, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Araştırma Görevlisi Halil Serin, Sedaş Bölge Sorumlusu Levent Akın, Türk Telekom Sorumlusu Ferhat Taş, Akıncı Mahalle Muhtarı Sadık Gökçe ve mahalle sakinleri katıldı.

Toplantıda mahalle muhtarı ve vatandaşlarımızın mahalleleriyle ilgili sorunları ve talepleri görüşüldü. Kaymakam İlyas Memiş; halk toplantılarının, vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit etmek için yapıldığını, vatandaşlarımızın bu talep ve sorunlarının ilgili kurumlara iletileceğini ve çözülmesi için de gerekli takibin yapılacağını belirtti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2450 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    © Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle