Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ocak 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sakarya, Yaşam

opet akif yılmaz tesisleri-alifuatpaşaAkif Yılmaz – OPET Bağlarbaşı Tesisi’ Bölge Birincisi…

 

Geyve Bağlarbaşı Opet Tesisi, 2012 Yılı Bölge Birincisi olarak ödül aldı.

Opet  Parekende Satışlar Eskişehir Saha Müdürü Akay Akca, Opet – Yılmaz Tesisini ziyaret ederek, çalışanlara ödülleri olan altınları dağıttı.

Ödül töreninde; Yılmaz Traktör Yön. Kur. Başk. Akif Yılmaz, Yön. Kur. Bşk. Yard. Coşkun Yılmaz, Tesis Müdürleri Ergün Uysal ve Sinan Çayır ve tesis çalışanları hazır bulundu.

Tesis Müdürü Çayır kısa açıklamasında; ‘Opet Müşteri Hizmetleri tarafından, alış-veriş yapan müşterilere geri dönüşle görüşülmesi sonucunda ortaya çıkan sonuçların değerlendirilmesi ile başarılı olan tesisler belirleniyor. Bazı müşterilerimiz ise telefonla müşteri hizmetlerine ulaşarak memnuniyetini belirtiyor. Temizlik – düzen – hizmet – kılık kıyafet – standartlar – düzgünlük gibi kıstaslar ölçü oluyor.’ Dedi.

Saha Müdürü Akay konuşmasında; ‘Hak ettiğiniz ödülü vermek beni de memnut etti. Yılmaz Traktör çalışanları iş kollarındaki her dalda başarılarını sürdürüyor. Bizlere de ödül vermek düşüyor.’ Dedi.

Yön.Kur.Başk. Akif Yılmaz, göstedikleri titiz çalışmalar ve başarıları için çalışanlarına teşekkür etti ve bu başarının devamlı olmasını istedi.

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

6022 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle