Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Nisan 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Akdoğan’da Festival Havasında 23 Nisan…

AKDOĞAN’ DA FESTİVAL HAVASINDA 23 NİSAN ….

Geyve Akdoğan İlk ve Ortaokulu’nda 23 Nisan etkinlikleri festival havasında kutlandı. Velilerin yoğun katılım sağladığı program saat 10.00 da başladı ve 12.30’a kadar devam etti.

98. Yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda öğrenciler Geyve Akdoğan mahallesinde öğretmenleri ve velileri ile birlikte gönüllerince eğlendiler. Okula yardım amacıyla yapılan kermes ise oldukça yoğun bir ilgi gördü.

Okul müdürü Remzi Yetkin yaptığı konuşmalarında, artık gayet başarılı bir okul olduklarını, hem başarı hem sosyal anlamda oldukça ileri yol kat ettiklerini dile getirdi. Katılan bütün velilere, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür eden Yetkin, hiç durmadan yollarına devam edeceklerini dile getirirken, bu anlamda velilerden tam destek istediklerini belirtti. Gösteriler, yarışmalar ve ödül töreniyle devam eden program okulun bütün öğrencilerinin oluşturduğu büyük koro ile son buldu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2136 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Akdoğan’da Festival Havasında 23 Nisan… için 1 yorum

  1. bozok66 dedi ki:

    İşte 23 NİSAN emeği geçenlere Teşekkürler,,

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle