Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Akdoğan’da Bir İlk Daha..

AKDOĞAN’DA BİR İLK DAHA…

Geyve Akdoğan Ortaokulunda bu yıl ilk kez TUBİTAK tarafından desteklenen 4006 Bilim Fuarı Sergisi açılışı gerçekleştirildi..

Büyük bir coşku ile açılan fuara İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, şube müdürü Tahir Taş, Umurbey Mahallesi Muhtarı Osman Önal, Akdoğan Mahallesi Muhtarı Erdal Üstün, okul müdürleri ve öğrenci velileri ilgi gösterdi..

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından fuar açılışı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan başkanlığında fuara katılan misafirler tarafından gerçekleştirildi. 21 projenin sergilendiği alanı tek tek gezen konuklar öğrencilerin verdiği bilgileri ilgi ile dinlediler. Coşkulu bir ortamda gerçekleşen bilim fuarı misafirler tarafından oldukça çok beğenilerek katılımcılardan tam not aldı.

Okul Müdürü Remzi Yetkin yaptığı kısa konuşmasında, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi vererek açılışa katılan misafirlere şükranlarını dile getirirken, başta proje yürütücüsü okul fen bilgisi öğretmeni Yılmaz İnce olmak üzere bütün öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Akdoğan İlk ve Ortaokulu olarak her alanda başarılı olmak istediklerini dile getiren Yetkin, durmadan ve hız kesmeden çalışmalarına devam edeceklerini, öğrencilerini her anlamda donanımlı bir şekilde orta öğrenime hazır hale getirmek istediklerini dile getirdi. İkramlar ve toplu çekilen anı fotoğrafının ardından fuar sergisi son buldu.

Konuklara program sonunda ikramlarda bulunuldu.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

2051 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle