Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Nisan 2019 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Akdoğan’da 23 Nisan Coşkusu..”VİDEO”

AKDOĞAN’DA MUHTEŞEM 23 NİSAN…

Geyve ilçesi Akdoğan İlk ve Ortaokulunda yapılan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gösterileri öğrencilere ve velilere eğlence dolu zamanlar yaşattı.

Çevre mahallelerden de velilerin katılımı ile yoğun bir kalabalık olan okul bahçesinde çocuklar hünerlerini mutluluklar içerisinde öğretmenleri ile birlikte sergilediler. Çocukların katılanları en güzel şekilde eğlendirdiği ve kendilerinin ise doyasıya eğlendiği bir bayram havası gerçekleşti. Bütün öğrenciler hünerlerini sergiledikten sonra yıl içerisinde çeşitli dallarda il ve ilçe bazında başarılı olan öğrencilere ödül töreninde ödülleri takdim edildi. Ödül töreninden sonra ise animasyon ekiplerince öğrencilere çeşitli Palyoca dansları, birbirinden eğlenceli yarışmalar ve oyun parklarında çeşitli eğlenceler sunuldu. Öğrenciler ise bu muhteşem organizasyon eşliğinde gönüllerince eğlencenin tadına vardılar. Bayram boyunca standlarda öğrenciler için pamuk şeker, patlamış mısır, gözleme ve ayran gibi çeşitli yiyecekler hazır bulunduruldu.

Okul Müdürü Remzi Yetkin konuşmalarında; Katılan bütün velilerimize çok teşekkür ederim. Bugün 23 Nisan. Bugün çocuklarımızın bayramı. Onların doyasıya eğleneceği bir bayram organizasyonunu onlar için hazırladık. Bayramımız hepimize kutlu olsun. Bizler okul olarak çok çalışan bir yuvayız. Yavrularımız burada emin ellerde. Artık çok daha iyi seviyelerdeyiz. Hedeflerimiz yüksek. Amacımız belli. Hep birlikte el ele verirsek güzel işler başaracağımıza inanıyorum diyerek emeği geçen bütün öğretmenlere teşekkür eden okul müdürü Yetkin konuşmalarını sonlandırdı. Çocuklar bayram boyunca öğretmenleri ve velileri ile doyasıya eğlendiler.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

1026 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle