Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Akdoğan, Cumhur İttifakını Bağrına Bastı

AKDOĞAN BİR BAŞKA GÜZEL

Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, Ceceler ve Akdoğan’da vatandaşlarla buluşmasında yaptığı konuşmada, Tevazu, Samimiyet ve Gayret ile çıktığımız bu yolda Akdoğan mahallemiz bizleri bir kere daha bağrına bastı. Bu çoşku, bu muhteşem kalabalık bizlere olan güvenin kendisidir. Bizler seçimden seçime değil, hizmetten hizmete koşarak gönüllere girdik. Bizler hamaset üreterek değil, hizmetlerimizle ve projelerimizle sizlerin karşısına çıktık. Hamdolsun Akdoğan mahallemiz bizleri hiç yalnız bırakmadı. Bu nedenle Akdoğan‘a gönülden teşekkür ediyorum, dedi.

Her gittiği yerde vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisine mazhar olan Geyve Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, Ceceler ve Akdoğan’da da vatandaşlar tarafından meşale ve havai fişeklerle karşılandı.

AKDOĞAN HİZMETİ SAHİPSİZ BIRAKMADI

Cumhur ittifakı adayı Murat Kaya ve ekibini Akdoğan’da vatandaşlarla birlikte köy muhtarı Erdal üstün karşıladı.Muhtar Üstün yaptığı selamlama konuşmasında, Köye yapılan yatırımların mimarı olan sayın başkanım; Akdoğan sizi çok seviyor.Bu coşku bu heyecan ile Akdoğan’da bu iş bitmiştir, hepiniz hoş geldiniz, yeni döneminiz hayırlı olsun, dedi.

GEYVE’YE TALİH KUŞU

Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya; ilçemize geçmişte belediye başkanlığı yaptığı dönemde bir çivi bile çakamayan şahsın bugün hala daha karşınızda bir şeyler anlatmasını anlamakta zorluk çekiyorum. Atalarımız “Lâfla peynir gemisi yürümez.” demiş. İnsan¸ aklına her geleni söyleyebilir¸ yapamayacağı şeyleri yapma iddiasında bulunabilir; fakat önemli olan bu değildir. Söylediklerini fiile dökebiliyorsa buna itibar edilir.İşte Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın da teminatıdır.31 Mart yerel seçimlerinde ilçemize bir talih kuşunun konduğunu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, abimiz Ekrem Yüce’nin Geyvemiz için bir şans doğduğunu, 31 Mart yerel seçimlerinde de bu desteğinizi sandığa yansıtarak hizmetlerimizin önünü açacağız dedi.

AK PARTİ VARSA HİZMET VAR

AK Parti belediyecilik anlayışının hizmet anlayışı olduğunu ve halkın ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiğini ifade eden Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan Adayı Murat Kaya ;Hepimiz Geyve’nin belediyecilik anlayışında nereden nerelere geldiğinin farkındayız.Bu hizmet anlayışı çok kıymetli vatandaşlarımızın ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, gelişen ve değişen dünyanın gereksinimleri doğrultusunda gerçekleşmiştir. Çok şükür ki Recep Tayyip ERDOĞAN gibi bir liderimiz var, çok şükür ki AK Parti var, Çok şükür ki Ekrem Yüce gibi değerli bir abimiz var.Yani kısacası AK Parti varsa hizmet var. Biz Hemşerilerimizin belediyeden istekleri neler, neler eksik kalmış, ne yapılmalı biliyoruz.Bu zaman kadar İmkânlarımız ve ihtiyaç aciliyetine göre her mahallemize(köyümüze) hizmet etmeye çalıştık. Elimizin değmediği, çözüm geliştirmediğimiz hiçbir meselemiz yok Elhamdülillah. Bundan sonra da daha büyük yatırım ve hizmetleri mahallelerimizle (köylerimizle) buluşturma vakti. Biz de bunları hayata geçirmek için elimizden geleni yapacağız.’’dedi

HER DAİM YANINIZDA OLDUK

Ayva’mız ile yaptığımız çalışmalarda çiftçimizin, üreticimizin yanında olduk.Bundan sonrada sadece mahallelerde yaşayan hemşerilerimizin değil, üretim yapan çiftçimizin de hayvancımızın da yanında olmaya devam edeceklerini ifade eden Kaya; Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra devlet yatırımları noktasında da ilçemiz önemli kazanımlar elde etti.Bundan sonrada ilçemizin bir ucundan en uç noktasına kadar her mahalleye aynı gayretle ve samimiyetle, ayrım yapmaksızın hizmet ulaştırmaya çalışacağız dedi.

BAĞRINA BASTI

Gönül Belediyeciliği kavramının önemine vurgu yapan Başkan Kaya, Büyük coşku ve heyecanla gerçekleştirdiğimiz mitingimize katılan tüm mahalle sakinlerimize, gönüldaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler yaptığımız hizmetlerle milletimizin sevgisine imza attık. Halkımızın gönlüne girdik. Tevazu, Samimiyet ve Gayret ile çıktığımız bu yolda Ceceler ve Akdoğan mahallemiz bizleri bir kere daha bağrına bastı. Bu çoşku, bu muhteşem kalabalık bizlere olan güvenin kendisidir. Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam diyerek 31 Mart yerel seçimlerinde Devlet ve Millet Bekası için hem şahsıma, hem de Büyükşehir Belediye Başkan adayımız hemşehrimiz Ekrem Yüce beye sizlerden güçlü bir destek istiyorum, dedi.

Ali Ulvi Deryaoğlu-geyvemedya.com

1337 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle