Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Aralık 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet

3-E AKARYAKIT’TTAN HİZMET ve KALİTE

3-e grup akaryakit-geyve-alifuatpasa- (8)Yenilen yüzüyle Geyvelilere hizmet veren 3-E Grup Akaryakıt tesisi akaryakıt satışındaki kalite ve hizmet anlayışını sürdürüyor..

Geyve ilçesini D-650 Karayoluna bağlayan karayolu üstünde hizmet veren 3-E Grup Petrol Akaryakıt bayii açıldığı günden itibaren Geyvelilerin büyük beğenisini kazanmaya devam eden Akaryakıt istasyonunda Türkiye Petrollerinin akaryakıtı ile otogaz olarak da  Aygaz satılmaktadır.

Kaliteli akaryakıtı, hizmeti ve güler yüzlü personeli ile Geyvelilerin büyük teveccühü ve beğenisini kazanan 3-E Grup Akaryakıt San. Şti’nda akaryakıt almak ve yıkma yağlama için zaman zaman araç kuyrukları oluşuyor.

Geyve’de akaryakıt sektörünün öncüsü 3-E Grup Akaryakıt San. Yön. Kur. Başk. Erdal İlbeyli; Geyve’de kaliteli akaryakıtı, kaliteli hizmet anlayışı ile birleştirdiğimiz akaryakıt istasyonumuza halkımızın büyük beğenisi olmuştur. Bu hizmetimiz aralıksız olarak devam edecektir. Buyursunlar konuğumuz olsunlar, hizmetlerimizden yararlansınlar. Dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3-e -grup-akaryakit-

 

4694 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle