Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Ak Parti’nin Adayları Geyve’de

AK PARTİNİN ADAYLARI GEYVE’de

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları, Geyve İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek düzenlenen programda kendilerini partililere tanıttılar.

İlçe teşkilat binasında düzenlenen programa;  AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ,Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Milletvekili Adayları; Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci ve Ekrem Yüce ile partililer katıldı.

Milletvekili adaylarıyla birlikte tüm ilçeleri ziyaret ettiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, toplantı açılışında yaptığı konuşmada Geyve ilçe teşkilatında güzel çalışmalar gerçekleştirildiğini söyledi.

SEÇİMDEN EN İYİ SONUÇLA ÇIKACAĞIZ

24 Haziran’da gerçekleşecek seçimlerin tüm Türkiye için hayırlı olması dileklerinde bulunan Kılıç, “2002 seçimlerinden bu yana her seçimden alnımızın akı ile çıktık. Ama önümüzde öyle bir seçim var ki sorumluluğumuz büyük. Allah’ın izni ile bu seçimden de en iyi sonuçla çıkarız. Sakarya Milletvekili Adaylarımızın partimize, Sakarya’mıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Seçim sürecinde her türlü çalışmaya, fedakarlığa ve mücadeleye hazır olduklarını ifade eden AK Parti Geyve  İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ise “Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Vatandaşımız ile iç içe olacağız” diye konuştu.

ADAYLARIMIZ PARTİMİZE HAYIRLI OLSUN

Adayların Sakarya’ya hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Murat Kaya  konuşmasında; “79 tane aday adayının her birini incelendiğimizde gerçekten farklı ve üstün yönleri olan güzel insanlar. Adaylarımızın hepsi teşkilatımızdan gelen, emek sarf eden kişilerdir.  Ülkemize, şehrimize ve ilçemize hayırlı olsun.”

Program, konuşmalar sonrası Sakarya Milletvekili adayları; Çiğdem Erdoğan Atabek, Ekrem Yüce, Kenan Sofuoğlu, Ali İnci ve Recep Uncuoğlu’nun kendilerini tanıtan kısa konuşmaları ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

2822 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle