Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Ak Partili Vekiller Geyve’de

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz beraberinde vekil arkadaşlarıyla birlikte Ak Parti Geyve teşkilatı ile Geyve Yöresel ürünler üretim merkezini ziyaret etti.

Meclis çalışmalarını tamamlayan AK Parti’nin milletvekilleri sahaya indi. Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz önderliğinde Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek , Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile Geyve Yöresel ürünler Üretim merkezi ve Ak Parti İlçe teşkilatını ziyaret etti.

Ak Parti  Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz  ilk önce Türkiye’de ilk olan ve bölge ürünlerinden 40 kadının kendi el emekleriyle ürettikleri ürünlerin satıldığı Yöresel ürünler Üretim merkezini ziyaret etti.Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın  tesis hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu ziyarette Ali İhsan Yavuz, ekşi maya ile ekmek üretilen köy ekmeği fırınında kadınlarla birlikte fırından ekmek çıkardı.

AK Parti heyetinin ikinci adresi Geyve İlçe Teşkilatı oldu. İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve teşkilat mensuplarıyla seçim sürecinin değerlendirildiği toplantı da Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz Sakarya ile birlikte, Büyükşehir adayımızın da memleketi olan  Geyve’den de rekor oy beklediğini söyledi.

Ziyaret sonunda Ak Parti ilçe Başkanı Abdullah Özdemir ve Geyve Belediye Başkanı Murat kaya tarafından Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek’e çiçek takdim edildi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1366 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle