Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Eylül 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Ak Partili Başkanlar Bursa’da Toplandı

BAŞKANLAR BURSA’DA TOPLANDI

Sakarya’nın Ak Partli belediye başkanları, Bursa’da AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısına katıldı.

BİLGİ VE TECRÜBELER YENİ BAŞKANLARLA PAYLAŞILDI

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ak Parti Sakarya İl başkanı Yunus Tever, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile diğer ilçe belediye başkanları ve Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak olmak üzere 14 şehirden 135 belediye başkanı katıldı.

Bölge toplantısının ilk gününde önceki dönemlerde başarılı belediye başkanları bilgi ve tecrübelerini, yeni belediye başkanlarıyla paylaştı.

Toplantıda AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki tarafından yapılan sunum konuşmasının ardından belediye başkanlarına liderlik, halkla ilişkiler, etkili iletişim, kaynak geliştirme, mevzuat, bütçe ve personel yönetimi alanında uzmanlar tarafından eğitimler veriliyor.

Cuma günü başlayan ve toplam 3 gün boyunca sürecek olan istişare ve değerlendirme toplantısında Marmara Bölgesi’ndeki tüm illerin çalışmaları ve çözüm bekleyen sorunları masaya yatırılacak. AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı Pazar akşamı son bulacak

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

799 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle