Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Ak Partili Başkanlar Bu Toplantıda Buluştu

Ak Partili Başkanlar bu toplantıda buluştu

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı tarafından, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Pazar günü ilimizde katılacağı aday tanıtım toplantısı öncesi Ak Partili başkanlar değerlendirme toplantısında buluştu.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 13 Ocak Pazar günü ilimizde olacak. İlk olarak Karasu’daki BMC fabrikasının temelini atacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra da Serdivan Spor Salonunda belediye başkan adayları tanıtım programına katılacak.

Yoğun geçecek olan Pazar günü öncesi Ak Parti İl Başkanlığı değerlendirme toplantısı düzenledi.Ormanpark’ta düzenlenen toplantıya İl Başkanı Yunus Tever başkanlık ederken, il başkan yardımcıları, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce , geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile diğer ilçe belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.

Toplantıda, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Ocak Pazar günü Sakarya’ya yapacağı ziyaret ve hazırlıklarla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

905 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle