Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

Geyve AKP Yönetiminin Teşkilattan Sorumlu Başk. Yard. Selami Çolak’tan Açıklama…

 

4768Geyve AKP Yönetiminin Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Selami Çolak, basındaki bir haber ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

 Hizmet için Varız..

“AKP Yönetimi olarak, Saadet Partisi İlçe Başkanımızın açıklamalarını hayret ile okuduk.Bizler Geyve’ye hizmet etmek için çabalayan insanlarız. ‘Geyve Köylerinde yaptığımız incelemelerde evlerde su yok, tarlalarda su yok.’ demiş.

Suya Hasrettiler ,Göletleri oldu

Partimiz iktidara geldiğinde önce içme suyu konusunu ele aldı ve şu anda Geyvede içme suyu şebekesi olmayan köyümüz kalmamıştır. Saadet Partisi İlçe Başkanımızın beğenmediği Sekiharman, Hisarlık, Akdoğan, Çukurköy, Çine, Taşoluk göletleri Ak Parti İktidarında yapılmış göletlerdir. Ayrıca, Bağcaz kapalı sistem sulama tesisi de Ak Parti İlçe Teşkilatının gayretleriyle kazandırılmıştır. 2013 yılında ise Menekşe Solak, Kulfallar, Akıncı, Çay, Halidiye göletleri ile Belpınar köyü kapalı sistem sulama projeleri hayat geçirilecektir.

Açıklamalarını Kınıyoruz..

Sakarya İlinin en çok hizmet alan ilçesi olarak diğer ilçelerin gıpta ile baktıkları ilçe teşkilatlarımızla ilgili, kimin kayığına bindiği herkesçe malum Saadet Partisi İlçe Başkanımızın yapmış olduğu bu mesnetsiz ve asılsız açıklamaları için kınıyoruz.

Halkımızın karşısına Lafla değil, İcraatla çıkarız..

Bizleri vatandaşlarla küs olmakla itham ediyor. Bizler çok şükür halkımızla birlikteyiz. Bizleri menfaatçilerle beraber olmakla itham eden iddia sahibi, iddialarını ispatla mükelleftir. Bu beyefendi için söylenecek çok şey var,ancak hem ailesine hem de partisine duyduğumuz saygıdan dolayı söylemiyoruz.

Ancak, insanlar kendi kişilikleri ile hareket etmelidir, başkalarına taşeronluk yapmamalıdır. Son olarak şunları söylemek istiyoruz; Her söze verilecek bir cevabımız vardır, ama önce lafa bakarız lafmı deye, bir de söyleyene bakarız… burada keselim, lafın sonunu herkes biliyor.”

 Namık CİHAN-Geyvemedya.comak parti geyve ilçe teşkilatı açıklaması

 

5170 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ak Parti Teşkilattan Sorumlu Başkan yardımcısı Çolak;Mesnetsiz ve Asılsız Açıklamaları Kınıyoruz.. için 9 Yorum

 1. onur dedi ki:

  tufanoğlunun dili chp diliyle aynı.siz işinize bakın selami bey,bu millet onları biliyor %1 lerde sürünüyorlar şimdi.din tacirliği tutmadı,çamur at izi kalsın diyorlar.

 2. rizeli dedi ki:

  daha düne kadar aynı çanaktan su içiyordunuz…yakışıyormu en son söylediğin söz bi esnafa ..sen şimdi bu sözünle hakkında söylenenleri haklı çıkarmış oluyorsun selami bey..herkes kimin ne olduğunu nerden geldiğini nereye gittiğini gayet iyi görüyor,biliyor selami bey..

 3. üç hilal dedi ki:

  Öyle anlatıyorsun kı desenki Rüya projeyi gercekleştirdin ne yaptınız Allah aşkına insanları kandırmaktan başka ne işe yaradınız Allah bunların hesabını Sorucak ..secim zamanı geldığınde kapı kapı dolaşıp erzak kömür v.s dağıtıp halkı kandırdınız bırakın ınsanların gururunla oynamayın helal oy kazanın kendı isminde lekelenmesin

 4. paşalı dedi ki:

  ak doğan göletinde dönen dolapları da açıklasanız.HANİ önce bağış sonrasında alım satımlarla devletten para almalar.

 5. okan dedi ki:

  temsil ettiğiniz davaya yakışır açıklamalar ve yaklaşımlar değil bunlar.Şimdi size söyleyenden ne farkınız kaldı.üstelik sizin açıklamalarınız daha kabadayıca. merak etmeyin bu millet artık uyumuyor. gün ola harmanola

 6. oğuzhan dedi ki:

  eskiden bu köylerde arpa bugdaydan başka birsey olmazdı şimdi o köylere baraj olduktan sonra domotesi büberi kabagı her akşam kamyon kamyon yükleniyo köylü para kazanıyor nankörlük etmeyin tabi insan oğlu nankör hep fazlasını ister

 7. hazal dedi ki:

  sen gitte hendek i bir gör selami efendi nereden sakaryanın en çok hizmetini alıyormuşsun masal anlatmayın

 8. serdar atay dedi ki:

  sayın akp yöneticileri ilçe başkanımızın üzerinde ısrarla durduğu ve görüntülerde de görüldüğü gibi neden köprü meselesinde cevap yazmadınız. lütfen bu konuda halkımızı aydınlatalım.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle