Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Ak Partide Büyükşehir Tamam. Gözler İlçe Belediyelerinde

AK PARTİ’DE HAFTA BAŞI SENDROMU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Ekrem Yüce’yi açıklamasının ardından gözler önümüzdeki hafta açıklanacak olan ilçe belediye başkan adaylarına çevrildi.

5 BELEDİYE BAŞKANI

AK Parti’de belediye başkanlığı için aday adayı olmak isteyen ilçe başkanlarının gözü kulağı genel merkezden gelecek haberde. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım’ın sürpriz olmazsa bu dönem de aday gösterilecekleri öğrenildi.

8 BAŞKAN ADAYLIK İSTEDİ

Başkanlarından Hendek- Ali Kemal Sofu, Akyazı- Feyzi Bora, Erenler- Resul Yılmaz, Söğütlü- Adem Fidan, Taraklı- Erdal Özen, Pamukova- Fatih akın, Karasu- İshak Sarı ve Kaynarca- Murat Kefli’nin aday olmak istediklerini ilettikler. İlçe başkanlarının yanı sıra İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın da aday olmak için talepte bulunduğu öğrenildi. Ankara kulislerinden alınan bilgilere göre ilçe belediye başkan adaylarının bu hafta içinde açıklanması bekleniyor.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1916 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle