Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ocak 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet

Ak Parti Yönetiminden Kurumlara Ziyaret

AK PARTİ GEYVE YÖNETİMİNDEN KURUMLARA ZİYARET

Ak Parti Geyve İlçe Başkanı  Abdullah Özdemir ve yönetimi göreve geldiği günden itibaren ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir  beraberinde  Tahsin Dişli, Ünal Demir, Arif Erdem, Özgür Yavuz, Raif Alev, Metin Avcı, Mustafa Ünal ve Emre Tınar’dan teşekkül yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Erol Çekcan, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Saban ile Geyve Sulama Birliği başkanı İsmail Aşçıoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyaretler hakkında kısa bir değerlendirme yapan AK Parti Geyve ilçe Başkanı Abdullah Özdemir ; “AK Parti Geyve  İlçe Teşkilatımızla birlikte kurum ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Erol Çekcan, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Saban ile Geyve Sulama Birliği başkanı İsmail Aşçıoğlu’nu makamlarında ziyaret ederek kurumları ve çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Yeni yönetim kurulu üyelerimizin tanıtıldığı ziyaretlerde Geyve gündemi üzerine istişareler de bulunduk. İnşallah bundan sonra daha sık aralıklarla birlikteliğimiz devam edecek.Kurum amirlerimize ilgilerinden ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretlerde diyaloga her zaman açık olduklarını ifade eden kurum yetkilileri  Ak Parti Geyve teşkilatının çiçeği burnunda başkanı Özdemir ve yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2254 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle