Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Ak Parti Tam Kadro Kızılcahamam’da

AK Parti teşkilatları ve belediye başkanları Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığında Ankara Kızılcahamam Kampında bir araya geldi.

28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısına Sakarya’dan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve teşkilat yöneticilerinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İlçe Belediye Başkanları ve İlçe Teşkilat Başkanları tam kadro olarak katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla başlayan kamp hakkında konuşan  Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya “AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi, bugün de milleti için çalışmalarına devam ediyor. 28’inci İstişare ve Değerlendirme Kampı için Kızılcahamam’dayız. Hayırlara vesile olsun” dedi.

Belediye Başkanlarının ve teşkilatlarının çalışmalarının değerlendirdiği toplantıda Erdoğan’ın mesajlarına dikkat çeken Ak Parti il Başkanı Yunus Tever;  “Yoğun bir kampanya dönemini geride bıraktık. Sakarya teşkilatlarımız her ilçemizde çok çalıştı. Şimdi sıra belediye başkanlarımızda. Cumhurbaşkanımız’ın çizdiği istikamette, milletimizin verdiği mesaj doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1340 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle