Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Ak Parti Seçim Start’ını Geyve Boğazı’ndan Verdi.

sakarya-ak parti-teskilati-secim-starti-karacam-ismailin-yerinde- (7)Sakarya Ak Parti Teşkilatı 01.Kasım seçimleri öncesi seçim start’ını Geyve Boğazından verdi.

Sakarya Ak Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen, 26. Dönem Milletvekilleri Aday Adayları Tanıtım ve İstişare Toplantısı Geyve Boğazının incisi Meat World İsmailin Yeri Karaçam Tesisleri yerinde yapıldı.

Geniş katılım

Ak Parti Sakarya İl Başkanlığının düzenlediği tanıtım ve istişare toplantısına İl Başkanı Fevzi Kılıç, Milletvekilleri Ali İnci, Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan yard. Çiğdem Erdoğan Atabek, İl başkan Yardımcısı Sezai Akyol, 26. Dönem Milletvekili aday adayları, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, Demokrasi Hakem Heyeti Kurulu Üyeleri ve Disiplin Kurulu Üyeleri ile Ak Parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Hedef 1 Kasım’da tek başına iktidar.

Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç; 1 Kasım seçimlerini başlangıcını, Milletvekillerimiz 26.Dönem Milletvekili Aday Adaylarımız, AK Parti Sakarya İl Yürütme-Yönetim Kurulumuz, Demokrasi Hakem Heyetimiz ve Disiplin Kurulu Üyeleri birlikte vermiş bulunuyoruz. Sakarya’mıza ve Ülkemize hayırlı olsun.

“Bu akşam burada İl Yönetim Kurulumuz İl disiplin kurulu üyelerimiz ve Demokrasi hakem heyeti üyelerimizle birlikte Aday adaylarımızı tanımak AK Parti ailesine hoş geldiniz demek için biraradayız. AK Davamızda bizde varız diyerek ses veren tüm Aday Adaylarımıza teşekkür ediyorum.

Bugün baktığımızda özelliklede 7 Haziran seçimleri sonrasında herkes çok açık bir şekilde görmektedir ki, Türkiye’nin kaderi ile AK Parti’nin kaderi artık tamamıyla birbirleriyle örtüşmüştür.

14 yıl içindeki büyük zaferlerin bir yenisi için inşallah 1 Kasım’a hazır olun ve 1 Kasım seçimleri sadece bir genel seçim olma mahiyetini artık yitirmiştir. 1 Kasım seçimleri Türkiye’nin genel seçimleri olma dışında kaderini belirleyen seçimleri olma hüviyetini de kazanmıştır. 1 Kasım’da inşallah tekrar Türkiye’nin önündeki engeller kalkarak kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu akşam buradan seçim startını veriyoruz. İl Seçim Koordinasyon Merkezimiz Erkut Aşoğlu başkanlığında tüm ilçe programlarının planlamasını yaptı 18 Eylül’de Adaylarımızın belirlenmesi sonrası 1 Kasım seçimlerine kadar hem Adaylarımız hem Aday Adaylarımızla birlikte sahada çalışmalarda olacağız.” Diyerek sözlerini bitirdi.

Kılıç’ın konuşmasının ardından Aday adayları kendilerini tanıtarak, seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Boğazın İncisinden Ev sahipliği

Sakarya Ak Parti Teşkilatının seçim start’ı istişare ve toplantısına ev sahipliği yapan Meat World İsmailin Yeri Karaçam Tesisleri göz doldurdu. Tesis sahibi iş adamı Vedat Baltaoğlu ile Geyve Belediyesi Meclis Üyesi Nihat Baltaoğlu konuklara geliş ve gidişlerinde eşlik ettiler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

sakarya-ak parti-teskilati-secim-starti-karacam-ismailin-yerinde- (1)-crop

 

2470 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle