Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Aralık 2011 | Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi Pamukova Atatürk Kültür Merkezinde Yapıldı.

Bugün saat 14:00’da Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi Pamukova Atatürk Kültür Merkezinde birçok Milletvekili, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve Partili üyelerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Kongreye Kordinatör Kocaeli Milletveki Zeki Aygün, Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Ak Parti Sakarya Milletveki Ayhan Sefer Üstün, Ak Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkahraman, Ali Fuatpaşa Belediye Başkanı Şuayip Çalık, Sakarya Memursenİl Başkanı Ahmet Öksüzali, Sakarya Merkez Teşkilatı Ve Çevre İlçe Teşkilat Başkanları, Pamukova Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve Ak Parti Delegeleri Ve Partili Vatandaşlar Katıldı.

Yapılan Kongrede, Kongre Divan Başkanı: Süleyman Özmen, Divan Başkan Yardımcısı Ali İhsan Güneş, Divan Katiplikleri : Ahmet Demir, Hüseyin Gençali, Yaşar Karaağaçlar
Oy birliği ile seçildiler.

İstiklal Marşı ve Saygı duruşu ardından ilk olarak kongre açılış konuşmasını Akp Pamukova İlçe Başkanı Muhutttin Akın Yaptı. Akın konuşmasında dört yıllık görev süresince yaptıkları icraatları anlattı. Akın konuşması sonunda görevi yeni Akp Pamukova İlçe Başkanı seçilen Gürsel Işık’a görevimi gururla bırakmanın mutluluğunu yaşıyorum dedi. Yeni Pamukova İlçe Başkanı Gürsel Işık tarafından Muhuttin Akın’a konuşması sonrasında bir paket hediye etti.

Daha sonra sırasıyla Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Kordinatör Kocaeli Milletveki Zeki Aygün, Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Ak Parti Pamukova İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Kars ve Yeni Akp Pamukova İlçe Başkanı seçilen Gürsel Işık konuşmlarını yaptıktan sonra, Yönetim ve Denetim Kurulları ile hesap raporları oy birliği ile kabul edildi.

Kongrenin sona ermesinden sonra tek liste ile seçimi gidildi. 420 deleğen 270 oy olarak Gürsel Işık, yeni Akp Pamukova İlçe Başkanı seçildi. Daha sonra misafirlere aşure dağıtıldı.

İşte Ak Parti Pamukova Yeni İlçe Teşkilatı :


Başkan : Gürsel Işık

Yönetim Kurulu Asil Üyeler :

Cemil Aydın – Ali Salih – Şükran Yıldız – Ali Ziya Toklu – Haluk Kazancı – İbrahim Yaman – Fatih Akın – Gülteki Onat – Hayati Kars – Talip Kont – Ahmet Tokaç – Muhammet Bilal – Hümeyra Kaya – Çetin Ayvalı – Yüksel Ihlamur – Paşa Salih – Yakup Yılmaz – Hüseyin Çolak – Cavit Sümbül

Üst Kurul Deleğeleri :

Asil Üyeler :

Gürsel Işık- Şükran Yıldız – Zafer Hıra – Muhuttin Akın – Talip Kont – Yakup Yılmaz – Mehmet Bilal – Hüseyin Şen – Ali Hıra – Halil Salih Oğlu – Paşa Salih – Adnan Zobar – Muzaffer Öztürk – Filiz Ballı – H.Ferudun Turan – Mustafa Çelik – Mehmet Gümüştaş – Aydın Bilaloğlu – Bilal Çuhalılar – Mehmet Yıldız
Sefa YAPRAK/Pamukovamedya.com

4021 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle