Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ekim 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Ak parti MKYK Üyesi Ataş, Yöresel’i Gezip, Bağ Bozumu Yaptı

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret eden Ak Parti MKYK Üyesi İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Milletvekili Osman Boyraz Geyve Yöresel ürünler Üretim merkezini gezip, Umurbey Mahallesinde bağ bozumu gerçekleştirdiler..

Ak Parti MKYK Üyesi İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Milletvekili Osman Boyraz Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti.Konuklarını önce makamında ağırlayan Başkan Kaya, daha sonra Türkiye’de ilk ve tek olan bölgede yetişen ürünlerin kadınlar tarafından işlendiği Yöresel Üretim Merkezini ziyaret ettiler.Konuklar burada Başkan Kaya tarafından bilgilendirildi.

Ak Parti MKYK Üyesi İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş Ziyaret sonunda; Sakarya, Geyve Belediye Başkanımızın halkın hizmetine sunduğu Yerel Ürünler Üretim ve satış merkezi “Geyva” yı  İstanbul Milletvekilimiz Osman Boyraz ile ziyaret ettik.Bu güzel hizmetinden dolayı Belediye Başkanımız Murat Kaya’yı tebrik ediyorum. Başarılı ve güzel çalışmalarının devamını diliyorum, ifadelerini paylaştı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Ak Parti MKYK Üyemiz, İstanbul Milletvekilimiz Sayın Mustafa Ataş ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Osman Boyraz’ı ilçemizde ağırladık. Kendilerine ilçemizin bereketli topraklarında yetişen ürünlerimizden ikram ettik. Ardından Yöresel Ürünler Üretim Merkezimizi gezerek bu örnek proje hakkında bilgi verdik. Cumhurbaşkanımızın açtığı yolda hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızda bize desteğini esirgemeyen hükümetimize ve siz değerli vekillerimize ilçem adına şükranlarımı sunar, bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum, dedi

Ak Parti MKYK Üyesi İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Milletvekili Osman Boyraz beraberinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Belediye Meclis üyesi Hasan Çetinkaya ile birlikte Umurbey Mahallesi muhtarı Osman Önal’a ait bölgenin en önemli ürünlerinden olan üzüm bağında bağ bozumu gerçekleştirdiler.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

 

724 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle