Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Ak Parti  İl Yönetiminden Kaya’ya Ziyaret

Elif -Merve Disli -danaci- Mehmet Erol-geyve-ziyareti-Sakarya AK Parti il yönetim kurulu üyeleri Elif Merve Dişli Danacı ve Mehmet Erol, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret eden AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Elif Merve Dişli Danacı ve Mehmet Erol, Geyve’deki faaliyetler ile ilgili Başkan Kaya’dan bilgi aldılar. Danacı ve Erol, Başkan Murat Kaya’ya çalışmalarında başarılar dileyerek, güzel işlerde İl Yönetiminin Geyve’ye destek olacağının sinyallerini verdiler.

İl Yönetim Kurulu Üyelerine Geyve’deki alt yapı çalışmaları hakkında bilgi veren Kaya, Belediye çalışmalarının aynı hızla devam edeceğini dile getirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de aktaran Başkan Kaya, “Ziyaretten ötürü il yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Görevimizi hakkıyla yerine getirmek Geyve halkına borcumuzdur. Halkımızın önerilerine daima açık bir kurum olarak projeler hususunda yenilikçi bir anlayışla ilerliyoruz.” şeklinde konuştu.

Elif -Merve Disli -danaci- Mehmet Erol-geyve-ziyareti-

 

2385 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ak Parti İl Yönetiminden Başkan Kaya’ya Ziyaret için 2 Yorum

  1. eleştirmen dedi ki:

    Anlamıyorum arkadaş nedir bu makam odası makam aracı sevdası bizlerde.şu makam odalarına verilen makam arabalarına verilen paralara yazık değilmi.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle