Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Ak Parti İl Yönetiminden Kaya’ya Ziyaret

İl yönetiminden Başkan Kaya’ya Ziyaret

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya,  AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

TEŞKİLATA ZİYARET

Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever Geyve ziyaretinde önce Ak Parti Geyve ilçe teşkilatını ziyaret etti.İl Başkanı Tever’i teşkilat binasında Başkan Abdullah Özdemir, Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Gençlik kolları başkanı Faruk Koç ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever; Geyve İlçe Başkanımız Sayın Abdullah Özdemir ve dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. 31 Mart yerel seçim sonuçlarını teşkilat mensuplarımızla değerlendirerek, gayretli ve kararlı çalışmaları için Ana Kademeye, Kadın Kollarımıza ve Gençlik Kollarımıza teşekkürlerimizi sunduk, dedi

Konuk il başkanı Tever ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Geyve Belediye Başkanı Murat Kayayı makamında ziyaret etti.

Hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında İl Başkanı Yunus Tever ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlayan Başkan Kaya nazik ziyaretlerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ederek, “Uzun yıllar birlikte bu davaya omuz verdik, yol yürüdük. Rabbim inşallah sizlerle daha nice hizmetler yapmayı bizlere nasip eylesin. Sizin gibi değerli kardeşlerim ile yol yürüdüğümden dolayı ne kadar şükretsem az. Hepinize teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

GÖK KUBBEDE HOŞ BİR SEDA 

Başkan Kaya “Halkımız bizlere yeniden görev verdi, inşallah bu görevi layıkıyla yaparak gök kubbede hoş bir seda bırakacağız. Şimdi verdiğimiz sözleri yerine getirme vakti. El birliği ile ilçemiz adına inşallah güzel çalışmalara imza atacağız. Geyvemiz için hayallerimiz var, isteklerimiz var” ifadelerini kullandı.

BAŞARI DİLEDİ

İl Başkanı Yunus Tever ise, “İl Yönetimi olarak sizin gibi değerli bir insanla çalışmaktan her zaman onur ve gurur duyduk. Geyve halkıda başkanlarının yanında. Sizlere inancımız ve güvenimiz sonsuz. Yeniden Geyve Belediye Başkanlığınızı tebrik ediyor başarılar diliyorum. Rabbim yardımcınız olsun” dedi.

ERcan DEMİR-Geyvemedya.com

698 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle