Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, Videolar

AK PARTİ GEYVE KONGRESİ YAPILDI

Geyve Ak Parti ilçe teşkilatının 5.olağan kongresinde Başkan Muhittin Irmak , güven tazeledi.

10449166_1499579500307598_8615327495114347271_nAK Parti Geyve ilçe kongresi tamamlandı. Mevcut başkan Muhittin Irmak,tek liste girdiği seçim sonucunda  yeniden başkan seçildi.

Ak Parti Geyve 5. Olağan kongresi Geyve  Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Yoğun Katılım

Yoğun ilgi gösterilen Geyve ilçe Kongresine, Ak Parti Sakarya Milletvekilleri Şaban Dişli, Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz, Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Erenler Belediye Baskanı Cavit Öztürk ve Başkan yardımcısı Muhammed Kıratlı,Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman,Arifiye Belediye başkanı İsmail Karakullukçu, Karapürçek Belediye başkanı Orhan Yıldırım, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti Kadın kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, AK Parti Akyazı ilçe başkanı Feyzi Bora, AK Parti Pamukova ilçe başkanı Fatih Akın, Taraklı ilçe başkanı Mehmet Pilavcı, Karapürçek ilçe başkanı Cemalettin Selim, Arifiye AK Parti ilçe başkanı Ethem Çınar, Belediye Meclis Üyeleri Ak Parti Geyve Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Ay , Ak parti eski milletvekilleri Recep Yıldırım ve Ender Serbes ile parti teşkilatı katıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun Başbakan’ın davetlisi olarak Büyükşehir Belediye Başkanları toplantısına katıldığı için Geyve ilçe kongresine katılamadığı belirtildi.

Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatı 5’inci olağan kongresi sonunda  başkanlık için tek aday olarak gösterilen mevcut başkan Muhittin Irmak ile yola devam kararı alındı.

Başkan Kaya; Geyve  Yatırımlarla adeta Şantiye Gibi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya: “ Ak Parti belediyeleri ile aramızda manevi bir bağ var, bu bağ kardeşlik bağıdır.Bu sayede  9 seçim boyunca AK Parti iktidar oldu. Dokuz seçim arka arkaya kazanıp büyüyen bir başka parti var mı? Bu kazanım samimiyetten kaynaklanmaktadır. Allah bu samimiyetimizi bozmasın. 2015 seçimlerin de de oylarımızı artırarak iktidar olmayı nasip etsin. Geyve’de yapılan beş kongreye asla çift liste olmadı, zaten olma ihtiyacı da duymadık. Sakarya’da ilk kongreyi biz yapıyoruz. Bu kongremiz Sakarya içinde hayırlı olsun. Siyasetteki amacımız AK Parti kimliği altında güzel hizmetler yapmaktır. Geçtiğimiz dönemdeki seçimde yüzde 52 olan oyumuz, bu dönemde yuzde 57 oldu. Demekki halka hizmet ediyoruz ki oy oranımız arttı. Muhalefet, Geyve’de çalışma yapılmasın diye uğraşıyor ama biz köy, mahelle merkez demeden çalışmaya devam ediyoruz. Bizim hizmet etmekte kahrımızı çeken Sakarya milletvekillerimize ve özellikle Şaban Dişli’ye teşekkür ediyoruz. Her vatandaşın isteğini yerine getirmeye çalışıyoruz hiç birini sümen altı etmedik. Biz bu hizmetleri yaparken milletvekillerini gecenin ikisinde dahi arıyorum.  Geyve’ye kanalizasyon ve arıtma sistemi için 50 milyonluk yatırım çalışmaları devam ediyor. Seçimlerde gazını atamayan muhalefet ilçemizdeki çamurdan tozdan bahsediyor. Bu sıkıntı 10 ay sonra bitecek ve hemen Sakarya Büyük Şehir Belediyesi desteğiyle asfaltlama çalışmalarına başlayacağız. 8.8 milyon liraya mal olacak 350 yataklı öğrenci yurdu yapımı inşaatı başladı. Fakülte gelmesi için alt yapıyı hazırlamak gerekiyor bu uğurda gayretlerimizi sürdürüyoruz. Aynı zamanda SGK için ihalesi yapıldı. Geyvemize hayırlı olsun yakında onunda inşaatına başlıyoruz.”dedi.

Dişli;Türkiye’nin Yeni Gücüne Destek Verelim

AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli: “ Başkanlık sistemine geçip Recep Tayyip Erdoğan’ı partimizin başına getirmek için 2015 seçimlerine en az 340 milletvekiline ihtiyacımız var. Bunun için sizlerin desteği çok önemli. 2023 hedefine ulaşmamız için Recep Tayyip Erdoğan başkan olmalıdır. 2023 hedefi bizim için çok önemli, çünkü o zaman dünyanın 10 büyük ekonomisinden biri olacağız. Şuanda kişi başına düşen milli gelir 11 bin dolar, 2023’te ise 25 bin dolar olacaktır. Alifuatpaşa’da bazı sıkıntılarımız var, mesela ucube bir köprü yapıldı bu köprünün neticesinde birinci bölge müdürü görevden alındı. 2015 yılında Türkiye’nin yeni gücüne, yeni başbakanına el birliğiyle destek verelim. Türkiye güçlü olmasa Irak ve Suriye’deki oyunlar ülkemize taşınacaktır.  Türk insanı olarak dünya Müslümanlarına ve mazlumlarına sözümüz var. Bu sözlerimizi yerine getirmek için güçlü olmamız gerekir.

Yeni Yönetim

Konuşmaların ardından yapılan seçim sonrası mevcut başkan Muhittin Irmak yeniden AK Parti Geyve ilçe başkanı seçildi. Başkan Irmak’ın yönetimi ise, 1-Ünal Demir, 2-Raif Alev, 3-Murat Demir, 4-Mümin Erkan Hammaz, 5-Sami Gökbayrak, 6-İlyas Akkaya, 7-Zeynep Kısa, 8-Bahar Memiş, 9-Mustafa Ünal, 10-Metin Avcı, 11-Eyüp Ay, 12- İbrahim Çelik, 13-Muhammet Bilgin, 14-Sedat Aydemir, 15-Güngör Çam, 16-Özlem Aş, 17-Arif Erdem, 18-Mustafa Yeniçırak, 19-Yahya Dişli.  ’den oluştu.

Yedek Üyeler

1- Davut Kartal, 2- Nevzat Sıvacı, 3- Özgür Yavuz, 4- Serkan Yıldız, 5- Mehmet Ezer, 6- Çetin Kazdal, 7- Serdar Başol, 8- Sinan Kervan, 9- Muharrem Çakır, 10- Ramazan Öztürk,11- Büşra Kaçar, 12- Nazım Topçu, 13- Şeref Yılmaz, 14- Leyla Oral, 15- Urfail Ceyhan, 16- Zafer Yıldız, 17- Yılmaz Yıldırım,18- İbrahim Akçay, 19- Celil Oğul, 20- Rıdvan Doğan.

İl Delegeleri

1- Muhittin Irmak, 2- Murat Kaya, 3- Ünal Demir,4- Raif Alev, 5- Murat Demir, 6- Mümin Erkan Hammaz, 7- Sami Gökbayrak, 8- İlyas Akkaya, 9- Zeynep Kısa, 10- Bahar Tikicieri Memiş, 11- Mustafa Ünal, 12- Metin Avcı, 13- Eyüp Ay, 14- İbrahim Çelik, 15- Muhammet Nail Bilgin, 16- Sedat Aydemir, 17- Güngör Çam, 18- Özlem Aş, 19- Arif Erdem, 20- Mustafa Yeniçırak, 21- Yahya Dişli, 22- Abdullah Özdemir, 23- Metin Atalay, 24- Muammer Özdemir, 25- Nihat baltaoğlu, 26- Metin Kolat, 27- Neşet Çakır, 28- Selami Çolak, 29- Nedim Kaya, 30- Zeki Güneri, 31-Mehmet Doğru, 32- Yunus Emre Yar, 33- Aynur Gökdemir, 34- Recep Dişli. Olarak seçildiler.

Daha evvel üyelik yapıp ayrılan; Kerim Mazlum, Mustafa Çelik, Şükrü Çelik, Mustafa Eriş, Bayram Uzun, Nevzat Sıvacı, Ergün Karakuş, Seydi Kılıç, Ali Bostan, Alahattin Kaya, Hatice Betül Özdemir, Mustafa Aydın ile İbrahim Akıncı’ya birer plaket verildi.

Kongre sonrasında yönetim kurulu ile objektiflerin karşısına geçen Başkan Muhittin Irmak ve Belediye Başkanı Murat Kaya birlik beraberlik mesajı verdiler.

M.Hamdullah ERGİN-Erdinç TUNA/Haber Merkezi

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MUHİTTİN IRMAK’IN KONUŞMASI

GEYVE BELEDİYE BAŞKANI MURAT KAYA’NIN KONUŞMASI-1

GEYVE BELEDİYE BAŞKANI MURAT KAYA’NIN KONUŞMASI-2

MİLLETVEKİLİ A.SEFER ÜSTÜN’ÜN KONUŞMASI

AK PARTİ İL BAŞKANI RECEP UNCUOĞLU’NUN KONUŞMASI

MİLLETVEKİLİ ŞABAN DİŞLİ’NİN KONUŞMASI-1

MİLLETVEKİLİ ŞABAN DİŞLİ’NİN KONUŞMASI-2

5272 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle