Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Ocak 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatı İl Başkanı Kılıç’ı ziyaret etti

Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatı İl Başkanı Kılıç’ı ziyaret etti

Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatı yeni yönetimi ve Belediye Meclis üyeleri  Başkan Abdullah Özdemir İle birlikte Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ı ziyaret etti.

İl Başkanı Fevzi Kılıç Geyve İlçe yönetimini il binasında kabul etti.

Ziyarette İlçe Başkanı Abdullah Özdemir , İl Başkanı Fevzi Kılıç ile 2019 seçimlerine ilişkin bilgi ve fikir alışverişinde bulundu. İl Başkanı Fevzi Kılıç’a Yeni ilçe yönetimini takdim eden Abdullah Özdemir;  “Büyük bir onurla yapacağımız ve hizmetkârı olduğumuz davamızı  Geyve  İlçemizde temsil etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Yeni oluşturduğumuz ilçe teşkilatımız ile birlikte daha azimli ve gayretli çalışacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek varsa eksikliklerimiz hemen giderilmesi için çalışmalarda bulunacağız. Kapı kapı gezip partimizin fikirlerini halkımıza aktaracağız.İnşallah partimizin bundan sonraki önemli hedeflerine ulaşma yolunda yine omuz omuza mücadele edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 2023 hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğiz. 2019 ve 2023 çalışmalarımıza şimdiden başladık. Partimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz.” Dedi

Karşılıklı istişarelerin yapıldığı ve hayırlı olsun dileklerinin iletildiği buluşmada Başkan Fevzi Kılıç;’Geyve İlçe Başkanımız Abdullah Özdemir ile Yönetim Kurulu ve belediye meclis üyelerimize ziyaretleri için teşekkür ediyorum.’dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2023 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle