Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Siyaset, Yaşam

ŞENOL MORGÜL VEFAT ETTİ.

senol morgul-vefat-etti-Şenol Morgül vefat etti.

Ak Parti Eski İl Başkanı Şenol Morgül kalp krizi sonucu vefat etti..

Ak Parti eski il başkanlarından Şenol Morgül bayii toplantısına katılmak üzere gittii KKTC’de geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi..

2008 yılında Ak Parti Sakarya İl Başkanlığı görevini yapan 54 yaşındaki Şenol Morgül iki gün önce KKTC’ya iş toplantısı için gitmişti..
MAKP’de 2008-2009 yılları arasında İl Başkanlığı yapan Modgül evli ve 4 çocuk babasıydı.

Kaya, Üzüntüsü’nü Dile Getirdi

murat kaya-geyve-

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, cuma gecesi saat 23:30 sularında ölüm haberi gelen, eski başkan Morgül’ün ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diledi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, dün gece hayatını kaybeden AK Parti eski il başkanı Şenol Morgül için üzüntüsünü duygu dolu sözlerle ifade etti.İyi bir insan ve tecrübeli bir dava arkadaşı olduğunu belirttiği Merhum Morgül için; 

” Sakarya’ya çok büyük emekleri geçen ve herkes tarafından sevilen, sayılan bir insandı. Biz bugün değerli bir yol arkadaşımızı, abimizi kaybettik. Ölümü ile sevenlerini ve ailesini derin bir yasa boğdu. Allahtan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Hepimiz’in başı sağolsun.” dedi.

Irmak’tan Taziye Mesajı

MUHİTTİN İRMAK-AK PARTİ-GEYVE-İLCE-BASKANİ-1

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Mühittin Irmak, kalp krizi sonrasında hayatını kaybeden , AK Parti Sakarya eski İl Başkanı Şenol Morgül için taziye mesaji yayınladı.
Geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden AK Parti Sakarya eski İl Başkanlarından Şenol Morgül için çok büyük bir dava adamı ve çok değerli bir dostumuzu kaybettik diyen Muhittin Irmak üzüntü dolu sözlerini şu şekilde ifade etti;
AK Parti eski il Başkanı, dava adamı ve değerli işadamı Merhum Morgül’ün vefatını derin bir yası içerisindeyiz. Uzun yıllar bilgisi ve tecrübesi ile AK Parti’ye ve teşkilata çok emeği geçmiştir. Kıymetli Abimiz Şenol Morgül’e  Allah’tan rahmet,ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Morgül’ü her zaman saygı ve dua ile anacağız. Mekanın cennet olsun güzel insan” dedi.

Akyol’dan Morgül’e Duygu Yüklü Veda.

sezai akyol

AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sezai Akyol, 54 yaşında hayata gözlerini kapatan AK Parti Sakarya eski il başkanı Şenol Morgül için sosyal medya’dan duygu yüklü sözler ile taziye mesajı yayımladı.

AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sezai Akyol, ‘yiğit adamdı’ diye andığı eski başkan Morgül için sosyal medya’dan duygu yüklü bir mesaj yayımladı. Akyol yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı;

“Yiğit adamdı lafta değil harbi ve hasbi yiğit adamdı benim abim. Doğruyu her yerde ve her koşulda söylerdi. Sert görünürdü ama bir mazluma, yardıma ilk o koşardı.Mü’mindi, vatanseverdi, dava adamıydı, Osmanlı sevdalısıydı. Arkadaşlığından, dostluğundan, abiliğinden onur duyduğum sevgili Şenol Morgül abimiz, Hakkın rahmetine kavuştu. Sevgili dostlar onun ihtiyacı şimdi dua ve Fatiha. Allah hepinizden razı olsun.”

2428 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle